[ad_1]

پاریس: واکسن بالقوه Covid-19 Sanofi و GlaxoSmithKline پاسخ های ایمنی شدیدی را در تمام گروه های سنی در مطالعات مقدماتی پس از یک شکست قبلی ایجاد کرده است ، که باعث افزایش خوش بینی می شود ، این می تواند در مبارزه با بیماری همه گیر امسال قرار گیرد.
طبق نتایج مرحله 2 که روز دوشنبه منتشر شد ، پس از دو دوز نامزد واکسن ، شرکت کنندگان آنتی بادی های خنثی کننده مطابق با آنهایی را که در افرادی که از بیماری بهبود یافته بودند ، یافتند. تولیدکنندگان دارو گفته اند که قصد دارند آزمایش و تولید آنها را در مراحل بعدی در هفته های آینده آغاز کنند و امیدوارند قبل از پایان سال 2021 بتوانند از نظر قانونی برای واکسن تأیید کنند.
نهادهای نظارتی پیش از این تعداد واکسن Covid-19 را مجاز دانسته اند ، اگرچه کارشناسان می گویند در حالی که مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان برای واکسیناسیون ساکنان خود در میان یک بیماری همه گیر که بیش از 3.3 میلیون نفر کشته اند ، رقابت می کنند و باعث هرج و مرج اقتصادی شده است.
واکسن Sanofi-GSK بخش مهمی از این واکسن بود اتحادیه اروپابه ویژه استراتژی واکسیناسیون توسط رئیس جمهور فرانسه حمایت می شد امانوئل مکروندولت اما محققان مجبور شدند بعد از آزمایش اولیه منجر به پاسخ ایمنی ناکافی در افراد مسن ، آن را دوباره تنظیم کنند.
نامزد Sanofi-GSK در حال پیوستن به حدود دوازده واکسن است که اکنون مراحل پایانی آزمایش را طی می کنند. این شرکت ها قصد دارند سالانه حداکثر 1 میلیارد دوز تولید کنند و توافق نامه های عرضه با ایالات متحده ، کانادا و کشورهای در حال توسعه را امضا کرده اند. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند به دلیل چالش های تولید سریع و توزیع دوز کافی برای واکسیناسیون میلیاردها نفر ، چندین واکسن برای پایان دادن به همه گیری لازم است.
توماس تریومف ، رئیس بخش واکسن های سانوفی ، گفت: “ما می دانیم که بسیاری از واکسن ها مورد نیاز خواهند بود ، به ویژه با ادامه یافتن گزینه ها و افزایش نیاز به واکسن های م effectiveثر و تقویت کننده که می توانند در دمای طبیعی ذخیره شوند.”
این نتایج که روز دوشنبه منتشر شد ، مربوط به مطالعه فاز 2 است که در آن 722 داوطلب 18 تا 95 ساله که در ایالات متحده و هندوراس استخدام شده اند ، شرکت کرده است.
این واکسن حتی نتایج قوی تری از آنتی بادی را در افرادی که قبلاً از ویروس بهبود یافته اند نشان می دهد. سانوفی گفت که این باعث می شود او در آینده یک نامزد بالقوه قوی برای تقویت کننده هایی باشد که قبلاً با محصولات رقیب واکسینه شده اند.
به گفته این شرکت ها ، آزمایش نهایی در حدود 37000 شرکت کننده از سراسر جهان انجام خواهد شد. آنها قصد دارند اثربخشی آن را در برابر نوع ویروسی شناسایی کنند آفریقای جنوبیو به طور بالقوه دیگران.
به دنبال شکست اولیه ، سانوفی به توافق رسید تا از بطری سازی یا تولید واکسن های رقیب طراحی شده توسط آنها پشتیبانی کند فایزر، نوین و جانسون و جانسون. Triumph گفت ، پیشرفت در واکسن Sanofi-GSK این برنامه های تولید را مختل نمی کند.

فیس بوکتوییترلینک شدهپست الکترونیک

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *