[ad_1]

برلین: پزشکان روز چهارشنبه اعلام کردند که پس از شش ماه محاصره ناامیدی افزایش می یابد ، آلمانی هایی که مایل به واکسیناسیون علیه ویروس کرونا نیستند ، تهاجمی تر می شوند ، اگرچه سطح عفونت در حال کاهش است
Anke Richter-Scheer ، معاون انجمن پزشکان خانواده آلمان ، به گروه رسانه ای Funke گفت: “فشار بر مراکز واکسیناسیون و اقدامات پزشکان در حال افزایش است. افرادی که اصرار به واکسیناسیون دارند ، بیشتر خواستار می شوند.”
ریشتر-شر گفت: از آنجا كه آلمان اولویت واكسن را به گروه های بیشتری گسترش می دهد ، برای بسیاری غیرقابل فهم است.
وی گفت ، مردم به روش های پزشکی مراجعه می کنند و سعی می کنند واکسن بزنند ، اگرچه نوبت به آنها نمی رسد ، زیرا حالت مزاج بیشتر می شود.
برخی از افراد برای رفتن به تعطیلات یا استفاده از مزایایی مانند خرید بدون نیاز به آزمایش Covid-19 زودتر به شات دوم خود نیاز دارند. بیماران مسنی که به آنها AstraZeneca تزریق شده نیز واکسن متفاوتی نیاز دارند.
پس از شروع کند ، آلمان در حال افزایش فعالیت واکسیناسیون خود است و اکنون دوز اول را به یک سوم مردم داده است ، با حدود 10٪ واکسن کامل.
این کار با واکسیناسیون پیرترین شهروندان خود آغاز شد و به تدریج اهداف خود را برای گروه های جوان و سایر مشاغل دارای اولویت مانند معلمان ، روزنامه نگاران و کارگران مهم زیرساخت گسترش می دهد.
چندین ایالت آلمان ، از جمله پایتخت برلین ، روز سه شنبه برنامه های خود را اعلام کردند که قصد دارند محدودیت های ویروس کرونا را در روزهای آینده کاهش دهند ، زیرا تعداد عفونت های جدید در سراسر کشور رو به کاهش است.
در روز چهارشنبه 14909 مورد جدید دیگر گزارش شده است که در مجموع به 3،488،285 رسیده است ، در حالی که تعداد کشته ها 268 افزایش یافته و به 85380 رسیده است. با این حال ، هفت روز بروز هر 100،000 نفر از 115 روز سه شنبه به 108 کاهش یافته است.
اولاف شولز وزیر دارایی به روزنامه راینیش پست گفت که دولت باید به شهروندان رهنمودهای روشنی در مورد اینکه آیا و تا کجا می توانند به تعطیلات بروند تا پایان ماه مه ارائه دهد.
وی گفت: تعطیلات به دلیل افزایش واکسن ها و سقوط عفونت ها باید در آلمان و برخی کشورهای دیگر امکان پذیر باشد. استان شمالی مکلنبورگ-فورپومرن ، محبوب گردشگران ، بخش گردشگری خود را در 14 ژوئن افتتاح می کند.
با این حال ، کمیته واکسن آلمان ، معروف به STIKO ، انتظارات برای تصویب سریع برای واکسیناسیون کودکان و نوجوانان را سرکوب کرده است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *