[ad_1]

پاریس: مردم ج فرانسه وزیر بهداشت فرانسه روز دوشنبه با انحراف از موضع قبلی پاریس مبنی بر اینکه این واکسن فقط باید به افراد زیر سن تزریق شود ، واکسن AstraZeneca Covid-19 می تواند به افراد بالای 65 سال با مشکلات بهداشتی قبلی تزریق شود. 65
وقتی واکسن AstraZeneca برای استفاده توسط نهادهای نظارتی اتحادیه اروپا تأیید شد ، فرانسه تصمیم گرفت که فقط به افراد زیر 65 سال برسد ، زیرا داده های آزمایشات در گروه های مسن محدود بود.
به نقل از امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، به خبرنگاران گفت که واکسن AstraZeneca برای افراد بالای 65 سال “تقریباً مثر” است. این موقعیت با انگلستان که واکسن AstraZeneca را برای اولین بار راه اندازی کرده و آن را برای استفاده در تمام گروه های سنی تأیید کرده است ، مغایرت دارد.
پس از این تصمیم ، داده های تجربی بیشتر اثر واکسن را نشان می دهد ، در حالی که فرانسه همچنین با کمبود واکسن از دیگر تأمین کنندگان خود ، Pfizer و Moderna دست و پنجه نرم می کند.
وزیر بهداشت فرانسه ، اولیویه وران در مصاحبه با BFMTV گفت: “هر فرد بالای 50 سال که مبتلا به بیماری های مشترک باشد ، می تواند واکسن AstraZeneca را دریافت کند ، از جمله در سنین 65 تا 74 سال.”
وران گفت ، افراد بالای 75 سال فقط واکسن های Pfizer و Moderna را دریافت می کنند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *