[ad_1]

در بیانیه مکتوب کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) آمده است که امسال محصولات غیر غذایی ، سرپناه و مواد کمک به 43،500 پناهنده و خانواده های پناهنده برای مواقع اضطراری توزیع شده است.

در این بیانیه همچنین آمده است که امسال 25000 هزار و 500 خانواده از حمایت روانی و اجتماعی برخوردار شده اند و برای فعالیت های بشردوستانه در یمن نیاز به بودجه 271 میلیون دلار در سال 2021 است ، اما 58 درصد از این مبلغ می تواند تا آگوست تأمین شود.

در این بیانیه که گفته می شود کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از آغاز سال جاری میلادی به بیش از 1 میلیون پناهنده و پناهنده در یمن کمک مالی کرده است ، میزان کمک های مالی توزیع شده تقسیم نشده است.

جنگ در امینا

در یمن ، جایی که بی ثباتی سیاسی از دیرباز حاکم بوده است ، بین حسین های تحت حمایت ایران و اوراق قرضه دولتی درگیری وجود دارد.

در حالی که حسینی ها از سپتامبر 2014 پایتخت صنعا و برخی مناطق را تحت کنترل خود دارند ، نیروهای ائتلاف در عربستان از مارس 2015 از دولت یمن علیه حسین ها حمایت می کنند.

بر اساس گزارش سازمان ملل متحد ، در یمن که یکی از بزرگترین بحران های بشردوستانه در جهان را تجربه می کند ، 80 درصد مردم به کمک و حمایت بشردوستانه نیاز دارند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *