[ad_1]

نیویورک: یک زن حاکم به داخل می پوشید FBI ستاد برای اینکه قادر به برخورد جیمز هندریکسدستها را در حالی که به سمت پاها و سینه او دراز شده بود ، یکی دیگر پس از اینکه گوش او را کشید و گونه اش را در حین جلسه پشت درهای بسته بوسید ، لرزید.
و هنگامی که هندریکس در سال 2018 به اداره دفتر میدانی FBI در آلبانی ، نیویورک ادامه داد ، همکاران او را “شکارچی باتجربه” توصیف کردند که زنان را در محل کار مسخره می کرد ، آنها را به طور نامناسب لمس می کرد و از یک مرد التماس می کرد که در یک اتاق کنفرانس رابطه برقرار کند طبق گزارش فدرال تازه دریافت شده از آسوشیتدپرس.
هندریکس سال گذشته پس از آنکه دفتر بازرس کل ، نهاد نظارت داخلی وزارت دادگستری به این نتیجه رسید که هشت زن تابع را در یکی از بدترین موارد شناخته شده سو sexual رفتار جنسی مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است ، هندریکس سال گذشته به عنوان یک مأمور ویژه در سمت خود کنار رفت.
هندریکس در میان چندین مقام ارشد FBI بود که در آنها برجسته شد AP تحقیقات در سال گذشته الگویی از ناظران را پیدا کرد که از انضباط اجتناب می کنند – و با مزایای کامل بازنشسته می شوند – حتی پس از اثبات ادعای سو of رفتار جنسی
FBI گفت که نمی تواند بحث کند هندریکسمورد ، اما این “سیاست تحمل صفر برای آزار جنسی و متعهد به ارتقا یک محیط کار ایمن است که در آن همه کارمندان ما برای آنها ارزش ، حفاظت و احترام قائل هستند. ”
هندریکس 50 ساله ، که اکنون با مجریان قانون وبلاگ می نویسد ، به پیام هایی که به دنبال نظر بودند ، پاسخ نداد. وی به بازرسان گفت كه متهمان وی یا اقدامات وی را سو mis تعبیر كردند یا در رفتار وی اغراق آمیز بودند و وی مورد علاقه جنسی آنها نبود.
وی گفت: “این یک لیست زشت و زشت از چیزهای خشکشویی است که گفته شده است و واقعاً مرا آزار می دهد و واقعاً مرا ناامید می کند.”
جزئیات آزار و اذیت جنسی هندریکس – که در گزارش 52 صفحه ای تحت قانون آزادی اطلاعات به دست آمده – قبلاً گزارش نشده است. OIG نام هندریکس را در گزارش پنهان کرد ، اما او توسط مقامات انتظامی آشنا با پرونده وی شناسایی شد.
بر اساس مصاحبه با بیش از دوازده مامور FBI ، این گزارش آزار و اذیت هندریکس را تا زمان حضور در مقر FBI ، جایی که وی رئیس بخشی از اداره سلاح های کشتار جمعی بود ، دنبال می کند. وی در سال 2018 برای اداره یك دفتر میدانی در آلبانی ، كه بیش از 200 مامور و دیگر عوامل FBI را مدیریت می كند ، شنود شد. شش متهم او در آلبانی بودند. دو نفر در واشنگتن بودند.
برخی از همکاران رفتار هندریکس را به عنوان “نجیب زاده جنوبی” توصیف کرده اند – او قبل از پیوستن به دفتر در سال 1998 به عنوان افسر پلیس در غرب کنتاکی خدمت می کرد – اما برخی دیگر می گویند او به طور معمول از مرز عبور می کند. او در اطراف زنان “فوق العاده سرگیجه” گرفته و ” قادر به جلوگیری از “آزار و اذیت آنها نیست.
همکاران به بازرسان گفتند که او خود را با یک “حرمسرا” از زنان جذاب محاصره کرد ، روی پاشنه بلند و سینه ها ثابت بود ، و معروف بود که هنگام راه رفتن به سالن به ماموران زن متکی بود.
در گزارش OIG آمده است: هندریکس در مکالمات تجاری با زنان ، “وضعیت بدن و زاویه سر خود را تغییر می دهد تا به سینه ها و بدن آنها خیره شود.” مأموران زن و مرد به بازرسان گفتند که آنها “این را به عنوان شرط برقراری ارتباط ساده با رئیس خود تحمل کرده اند.”
حتی همکاران مرد هندریکس او را “شرور” می دانند و یکی توصیف می کند که چگونه یک زن جذاب از اتاق خارج می شود. اما مانند بسیاری از مأموران زن ، آنها از ترس انتقام این گزارش را ندادند.
هندریکس یک بار از یک زن مطیع خواست تا روی صندلی مسافر یک وسیله نقلیه بنشیند “تا من بتوانم با آن موهای زیبا بازی کنم.” او بعداً از همان زن دلیل پوشیدن شلوارک در دفتر را پرسید و او گفت “زیرا این کار نامناسب است”. این زن گفت که او گزارشی در مورد هندریکس گزارش نکرده است زیرا همه کارهای او نیاز به تأیید او داشت و “او می خواهد در دفتر موفق شود.”
زن دیگری به بازرسان گفت که هندریکس او را مجبور به رابطه جنسی کرده و معروف است که وی انتقام جویانه است و افرادی را که از او عبور می کنند “فشار” می دهد.
در این گزارش آمده است: “او از موقعیت بالایی برخوردار بود” و او نگران این بود كه اگر به پیشرفتهای خود پاسخ ندهد او چه خواهد كرد.
سیاست FBI به ناظران اجازه می دهد تا با زیردستان رابطه جنسی برقرار کنند ، اما آنها را فاش می کند تا مدیریت “بتواند تعیین کند آیا اقدامات اصلاحی ، مانند تغییر کار برای جلوگیری از تداخل در ماموریت FBI ضروری است.”
با این حال ، دفتر بازرس کل گفت که “عدم توازن قدرت بین مافوق و زیردستان ممکن است ماهیت توافقی روابط عاشقانه یا صمیمی را زیر سوال ببرد.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *