[ad_1]

یک خبرگزاری آمریکایی شکایتی را علیه فیس بوک و فیس بوک تشکیل داده است الفبا، شرکت مادر گوگل، با این استدلال که شرکت هایی با تسلط خود بر بازار تبلیغات دیجیتال بر منبع مهم درآمد تأثیر منفی گذاشته اند.
کت و شلوار استدلال می کند که گوگل و فیس بوک یک انحصار دیجیتالی است که باید از هم جدا شوند ، Verge در 9 فوریه اعلام کرد.
در این شکایت که توسط HD Media ارائه شد ، آمده است: “گوگل و فیس بوک بازار تبلیغات دیجیتال را در انحصار خود درآورده اند و منبع اصلی درآمد روزنامه ها را خفه کرده اند. “دیگر هیچ بازار رقابتی وجود ندارد روزنامه ها می تواند برای درآمد تبلیغات آنلاین منصفانه رقابت کند … آزادی مطبوعات در معرض خطر نیست. مطبوعات خود در معرض خطر است. ” تخمین زده می شود که این دو شرکت فناوری بیش از نیمی از هزینه های تبلیغات دیجیتال در سال 2019 را به خود اختصاص دهند. HD Media دارای چندین مقاله در ویرجینیای غربیاز جمله Herald-Dispatch در هانتینگتون و روزنامه چارلستون روزنامه.
در این دادخواست همچنین ادعا شده است كه گوگل و فیس بوك با استناد به دادخواست 10 دادستان كل جمهوری خواه ، با توافق بر سر معامله مخفی با نام رمز “جدی آبی” برای دستكاری در حراج های اینترنتی توافق كردند. هنگامی که وی با Verge تماس گرفت ، سخنگوی Google آن را “ویژگیهای اشتباه توافق مناقصه باز ما” خواند. هیچ نظری از طرف فیس بوک وجود ندارد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *