[ad_1]

با سه نوجوان خود واکسینه شده علیه Covid-19 ، تصمیم گیری در مورد بازگشت به مدرسه در تعطیلات تابستانی را به عهده خود آنها گذاشت.
این تصمیم به اتفاق آرا بود: مدرسه تابستانی.
مادر شهرستان دورهام ، کارولینای شمالی گفت: “آنها را برگردانید ، به آنها کمک کنید تا دوباره با دوستانشان معاشرت کنند ، شاید با افراد جدید ملاقات کنند و البته چیزهایی را که از دست داده اند از زوم بگیرید.” او امیدوار است که جلسه آینده باشد ، که اولین باری است که فرزندان وی از زمان شیوع آن در بهار سال 2020 در کلاس حضور دارند.
در ایالات متحده ، امسال بیش از هر زمان دیگری بچه ها می توانند در کلاس های مدرسه تابستانی حضور داشته باشند تا آموزش از دست رفته در هنگام شیوع را جبران کنند ، که باعث ایجاد اختلالات بزرگ آموزشی شد. نواحی مدارس در سراسر کشور برنامه های تابستانی خود را گسترش می دهند و پاداش هایی برای مشارکت معلمان در نظر می گیرند.
طبق آخرین بسته امداد فدرال ، همه بایدال ها از بودجه ها برای برنامه های تابستانی اختصاص دهند.
وزارت آموزش و پرورش آمریكا گفت هنوز زود است كه بدانیم چه تعداد دانشجو ثبت نام می كنند. اما تقریباً قطعی است که این رقم تقریباً از 3.3 میلیون نفر باشد که در مدرسه تابستانی اجباری یا اختیاری در سال 2019 ، قبل از بیماری همه گیر تحصیل کرده اند.
به عنوان مثال ، در مونتگومری ، آلاباما ، بیش از 12000 نفر از 28،000 دانش آموز مدرسه قبل از پایان مهلت 1 ژوئن ثبت نام کردند. معمولاً حدود 2500 به مدرسه تابستانی می روند. فیلادلفیا تا جمعه 14،700 نفر ثبت نام کرده بود و انتظار بیشتر برای برنامه های شخصی را داشت ، در حالی که تابستان گذشته در جلسات کاملاً مجازی 9،300 دانشجو بود.
کالمان هتلمن ، تحلیلگر سیاست های آموزشی در مریلند ، گفت: “این كوچك است كه بگوییم امسال نیازها بیشتر است.”
هتلمن به ویژه در مورد مهارت های خواندن دانش آموزان جوان محروم ، که حتی قبل از تعطیلی مدارس Covid-19 عقب مانده اند و پس از آن با موانع فنی روبرو هستند ، نگران است.
هتلمن ، كه می خواهد جلسات اجباری را برای دانش آموزان با كارآیی پایین در بالتیمور ببیند ، گفت: “غیر واقع بینانه است كه تصور كنیم مدرسه تابستانی ، هر چقدر هم خوب و فشرده باشد ، همه خلاsها را برطرف خواهد كرد ، زیرا بسیاری از این كودكان قبل از همه گیری ، فاصله داشتند.” . “اما اگر مداخله شدیدی در طول سال تحصیلی عادی انجام شود ، این کمک خواهد کرد و حداقل به آنها فرصتی برای جنگ می دهد.”
تیلور دنینگتون تازه وارد دبیرستان لاس وگاس هرگز فکر نمی کرد که به مدرسه تابستانی برود ، اما او هفته گذشته – با بسیاری از دوستان – پس از یک سال آموزش از راه دور آنجا را شروع کرد.
وی گفت: “امسال یک سال تحصیلی بدون انگیزه بوده است.”
دنینگتون ، متخصص زیست شناسی و ریاضیات ، در یک تبادل متن گفت: “من به جایی رسیدم که هیچ کاری انجام نمی دادم ، فقط به کلاس می رفتم.” “من در مدرسه بهتر از اینترنت درس می خوانم. حضور در كلاسی كه معلمی در آن حضور دارد بسیار بهتر از انتظار برای دریافت ایمیل از معلم شما است.”
در کارولینای شمالی ، کودکان پورنل-میچل به برنامه های پنج یا شش هفته تمام روز که شامل دانشگاهی و فعالیت هایی مانند ورزش یا موسیقی است ، دسترسی خواهند داشت. به دلیل هجوم هزینه های فدرال ، این مناطق همچنین حمل و نقل و غذا را فراهم می کنند.
طبق یک قانون به اتفاق آرا کارولینای شمالی ، تقریباً از هر چهار دانش آموزی که تصور می شود در معرض خطر عقب افتادن هستند – حدود 200،000 دانش آموز در سراسر کشور – برای مدرسه تابستانی اولویت دریافت می کنند ، در حالی که اسلات اضافی برای سایر افرادی که آنها را می خواهند در نظر گرفته شده است. بعضی مناطق همه دانشجویان خود را دعوت می کنند.
سیستم های مدارس باید بخشی از بودجه فدرال را برای پرداختن به تأثیر نامتناسب Covid-19 بر دانش آموزان خانواده های فقیر ، کسانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست ، اعضای گروه های اقلیت ، و افراد بی سرپرست یا تحت مراقبت از خانواده اختصاص دهند.
برنامه های گسترده در کشور ، نه تنها به معلمان ، بلکه به رانندگان اتوبوس ، معتمدین و کارمندان در کافه به طور قابل توجهی نیاز را افزایش داده است.
برخی از معلمان کارولینای شمالی 1200 دلار پاداش دریافت می کنند.همچنین در کلاسهای خاصی که دانش آموزان در خواندن و ریاضیات پیشرفت می کنند ، پاداشهایی در نظر گرفته شده است.
در جای دیگر ، محله ای در اندرسون ، کارولینای جنوبی ، مدرسه تابستانی معلمان را تقریباً دوبرابر کرده و به 60 دلار در ساعت رسیده است. معلمان و پرستاران در Spring Branch ، تگزاس ، تبلیغات تا 20٪ را دریافت می کنند. در می سی سی پی ، سیستم مدرسه استاركویل اوكتیبها ، حقوق ساعتی معلمان را برای تابستان 10 دلار به 35 دلار افزایش داد.
کانکتیکات به 500 دانشجو که در برنامه های تابستانی K-12 کار می کنند 4500 دلار بورس تحصیلی می دهد.
نیویورک ، بزرگترین منطقه مدرسه در کشور ، با بیش از 1 میلیون نفر جوان ، یک مدرسه تابستانی را به همه دانش آموزان ارائه می دهد ، نه تنها عقب مانده.
بیل دو بلاسیو ، شهردار هنگام اعلام برنامه ها گفت: “فرزندان ما این همه چیز را پشت سر گذاشته اند ،” و آنها به احتیاج ما کمک می کنند زیرا ما برای همه ما بهبود می یابیم.
فیلادلفیا و سن دیگو از جمله موارد دیگری هستند که صلاحیت را در کل شهرستان اعلام می کنند. شیکاگو قصد دارد برنامه های خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهد.
پورنل-میچل گفت که فرزندان او دلایل مختلفی برای تمایل به رفتن به مدرسه در این تابستان داشته اند. دختر بزرگتر او ، کیرا میچل ، که مبتلا به اوتیسم است ، یک تعامل فردی با معلمان را از دست داد که به او کمک کرد تا یاد بگیرد در حالی که کایلا میچل از راه دور کار می کرد ، اما او نمی توانست دوستان جدید پیدا کند و ارتباط برقرار کند. پسرش ، کارتیه میچل ، گفت که اوقات فراغت کافی دارد و آماده بازگشت است.
پورنل-میچل در پاییز گفت: “من فکر می کنم که این برخی از معیارهای شاخصی را که ممکن است از دست داده باشند به آنها می دهد و به آنها فرصت بیشتری می دهد تا وارد در شوند” ، به جای اینکه احساس کنند که یک سال از دست داده اند و یک و نیم تا بدانند آنها چه کار می کنند. ”[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *