[ad_1]

استکهلم: گرتا فعال آب و هوا تونبرگ برای پیوستن به مجموعه ای از مهر و موم صادر شده توسط اداره پست سوئد.
وی به تالار مشاهیر شخصیت های سوئد ، از زلاتان ابراهیموویچ گرفته تا گرتا گاربو ، که در تمبرهای پستی کشور به تصویر کشیده شده ، می پیوندد.
تمبرها توسط PostNord در روز پنجشنبه به فروش می رسد و تونبرگ را با بارانی زرد آشنای خود نشان می دهد ، در ساحلی صخره ای ایستاده و به گله پرندگان نگاه می کند.
کریستینا اولوفسدوتر ، رئیس برند در PostNord گفت: “ما امیدواریم که به عنوان یک شرکت بزرگ بتوانیم مسئله بسیار مهم آب و هوایی را با کمک چاپ کوچک روشن کنیم.”
Olofsdotter با بیان اینکه چندین میلیون تمبر صادر می شود ، افزود: گرتاهای زیادی در اطراف پرواز خواهند داشت.
تونبرگ در سال 2018 پس از شروع به دور زدن مدرسه برای اعتراض ، تنها با یک علامت خانه ، مقابل پارلمان سوئد به شهرت جهانی رسید. استکهلماز دولت خود خواست تا در مورد تغییر اقلیم اقدامی انجام دهد.
طی چند ماه ، بیش از 2 میلیون دانش آموز در 135 کشور با پیوستن به کمپین “اعتصاب آب و هوایی مدارس” تونبرگ احضارهای شخصی خود را ترتیب دادند.
در سال 2019 ، تونبرگ یک سال مدرسه را رها کرد تا با ماشین ، قطار و قایق از کره زمین عبور کند ، اما نه با هواپیما ، خواستار اقدام در مورد تغییر آب و هوا شد ، سفری که شامل یک قلم مو با رئیس جمهور ایالات متحده بود. دونالد ترامپ و سخنرانی در ملل متحد قله اقلیم.
Olofsdotter گفت ، جنبش تونبرگ ، جمعه برای آینده ، تصویر این برند را تأیید کرد اما در طراحی آن نقشی نداشت.
مارک های دیگر این مجموعه دارای موضوعی اکولوژیکی است ، از جمله تصاویر کوه ها ، دریاچه ها و جنگل های سوئد. (

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *