[ad_1]

اسلام آباد: نهاد نظارتی پاکستان استفاده اضطراری از واکسن روسی علیه بیماری ویروس کرونا را Gam-COVID-Vac ، معروف به Sputnik V تصویب کرده است.
ناظران بین المللی گزارش داد كه تنظیم كننده جلسه ای در روز جمعه برگزار كرد و در طی آن اجازه استفاده اضطراری از واكسن Russain Covid-19 را داد.
“هیئت ثبت سازمان مواد مخدر پاکستان (DRAP) در 299مین جلسه خود در روز جمعه استفاده اضطراری از واکسن روسی Covid-19 Gam-COVID-Vac را که نام تجاری آن Sputnik V است مجاز دانست. یک شرکت دارویی محلی ، AGP Limited درخواست شده است ثبت ، بازاریابی و توزیع واکسن در پاکستان ، “یک سازمان تنظیم کننده داروی پاکستان (DRAP) به روزنامه پاکستانی The New روز شنبه گفت.
“تصمیم صدور مجوز اضطراری توسط هیئت ثبت سازمان نظارت بر داروی پاکستان در جلسه خود در ساعت 16:00 دیروز (جمعه) اعلام شد ، و پس از آن انتظار می رود اولین محموله واکسن به پاکستان برسد. تا هفته آینده ، “مقام DRAP گفت.
هفته گذشته واکسن های تولید شده توسط شرکت دارویی انگلیس AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد به همراه سینوفرم چین برای استفاده اضطراری تأیید شد.
تا به امروز ، پاکستان در مجموع 532،412 مورد و 11،295 مورد مرگ را ثبت کرده است. در همین حال ، جئو نیوز گزارش داد ، 34،628 مورد فعال در کشور با 4٪ مثبت وجود دارد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *