[ad_1]

واشنگتن: رئیس جمهور منتخب ایالات متحده کامالا هریس روز دوشنبه چالش های پیش رو پس از 20 ژانویه را تصدیق کرد جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می کند و می گوید که این کار آسان نخواهد بود.
“ما چهارشنبه وارد می شویم ، می دانیم که آماده انجام کار هستیم و کارهای زیادی برای انجام داریم. این آسان نخواهد بود. “، هریس به مناسبت روز خدمات ملی روز دوشنبه در جمع میز مارتا در آناکوستیا به خبرنگاران گفت.
“همانطور که بحث کردیم ، جو برنامه واکسیناسیون ، برنامه بهبودی و به ویژه تسکین برای افراد شاغل ، برای خانواده ها را بیان کرد. و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. هریس در پاسخ به س questionالی گفت: برخی از آنها می گویند که اهداف ما بلند پروازانه است ، اما ما معتقدیم که با سخت کوشی و همکاری و همکاری اعضای کنگره آمریکا می توانیم این کار را انجام دهیم.
وی در پاسخ به این سال که آیا برای رفتن به میهمانی احساس امنیت می کند ، گفت: من بسیار خوشحالم که به عنوان معاون بعدی رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد کرده ام و با افتخار سر و شانه هایم را به آنجا خواهم زد.
کامالا هریس و آقای دوم آقا از ایالات متحده داگ امهوف روز دوشنبه در یک مراسم خدماتی در میز مارتا در آناکوستیا شرکت کردند و غذا را در کیسه های پلاستیکی برای توزیع بسته بندی کردند. این زوج دیده شده بودند که کیسه هایی را که لیستی برای آنها درج کرده بود بسته بندی می کردند – دو سیب زمینی ، دو پرتقال ، ماکارونی و پنیر و غیره.
“ما در اینجا در مارتا ماسا هستیم تا از کارهایی که اتفاق می افتد پشتیبانی کنیم. داوطلبان اینجا هستند. وی گفت: “تعدادی دانش آموز دبیرستانی از جك و جیل وجود دارند كه به افتخار روز خدمت ، زمانی كه ما كار دکتر كینگ را تشخیص می دهیم و از آن احترام می گذاریم ، اینجا هستند.”
وی گفت: “من فکر می کنم یادآوری اینکه دکتر کینگ تا حد زیادی کشته شد بسیار مهم است ، به اعتقاد من ، زیرا او در آستانه اتحاد جنبش حقوق مدنی پیرامون عدالت نژادی با مبارزه برای عدالت اقتصادی بود.”
“وقتی امروز به عنوان یک کشور در چه وضعیتی قرار داریم ، وقتی به وقایع اخیر نگاه می کنیم ، می دانیم که درگیری دکتر کینگ هنوز نبردی در آمریکا است که باید ارتباط را تشخیص دهد و مسئولیت جمعی ما را برای مقابله با این بی عدالتی ها “، معاون انتخاب شده رئیس جمهور گفت.
وی همچنین امروز در آمریكا گفت كه از هر شش خانواده یكی خانواده خود را گرسنه توصیف می كنند ، از هر 5 خانواده یكی ناتوانی در پرداخت اجاره را توصیف می كند و از هر سه یك خانواده ناتوانی در پرداخت قبض های خود را توصیف می كند. “بنابراین ، ما امروز در اینجا بخشی از آنچه جمعاً همه داوطلب هستیم ، مسئولیت خود را بخشی از میراث دکتر کینگ می دانیم. این به دیگران ، به ویژه افراد نیازمند خدمت می کند. ”
هزاران داوطلب از سراسر کشور در روز خدمات ملی شرکت کردند ، فرصتی برای همه آمریکایی ها برای گرد هم آمدن و خدمت در زمانی که همه گیری جهانی ما را به همکاری و حمایت از جوامع دعوت می کند.
کمیته تحلیف ریاست جمهوری ، با همکاری نزدیک با AmeriCorps و شرکای خدمات محلی ، ایالتی و ملی ، بیش از 2500 رویداد را در 56 کشور و سرزمین ترتیب داده است.
این روز با یک جشن مجازی زنده یک ساعته به پایان رسید که شامل مجموعه ای متنوع از هنرمندان ، سخنرانان و داستان های رسمی بزرگداشت میراث فرهنگی مارتین لوتر کینگ جونیور و تعهد دولت بایدن-هریس برای خدمات رسانی.
در سال 1994 ، کنگره قانونی را تصویب کرد که روز مارتین لوتر کینگ را به عنوان یک روز داوطلب ملی تعریف می کند – “یک روز ، نه یک روز تعطیل”. از آن زمان ، AmeriCorps ، آژانس خدمات داوطلبانه و فدرال ، این تلاش های ملی را بر عهده داشته است تا آمریکایی ها را از طریق خدمات روز MLK در ارج نهادن به میراث دکتر کینگ مشارکت دهند.
در سال 2009 ، سپس به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد اوباما از همه آمریکایی ها خواست به عنوان بخشی از فعالیت های PIC به روز خدمات ملی بپیوندند. در سال 2013 ، PIC مجدداً در روز خدمات ملی شرکت کرد و یک نمایشگاه خدمات را در واشنگتن برگزار کرد و رویدادهایی را در سراسر کشور ترتیب داد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *