[ad_1]

در لبنان ، روز پنجشنبه به دلیل افزایش موارد گونه های ویروس کرونا ویروس ، تصمیم جزئی منع رفت و آمد اتخاذ شد (کوید -19).

در این جلسه به ریاست نخست وزیر حسن دیاب در کاخ دولت در بیروت ، پایتخت ، اقدامات جدیدی که باید علیه شیوع Kovid-19 انجام شود ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

طبق اخبار آژانس رسمی لبنان NNA ، در این نشست ، در چارچوب اقدامات Kovid-19 ، تصمیم بر این شد که تجارت تجاری در سراسر کشور تعطیل شود و از 7 ژانویه – 1 فوریه منع رفت و آمد منعقد شود.

گزارش شده است که منع رفت و آمد ساعات بین 18.00-05.00 را پوشش می دهد.

“این اپیدمی به حدی رسیده است که زندگی لبنانی ها را تهدید می کند”

از سوی دیگر ، حامد حسن وزیر بهداشت و محمد فهمی وزیر کشور در کنفرانس مطبوعاتی مشترک خود اطلاعاتی درباره تصمیمات جدید گرفته شده تحت اقدامات Kovid-19 ارائه دادند.

وزیر بهداشت حسن گفت بیمارستان ها به دلیل اشتغال نمی توانند بیماران بیشتری را بپذیرند و این همه گیری به حدی رسیده است که زندگی لبنانی ها را تهدید می کند.

حسن گفت که تصمیم به تعطیلی مشاغل و منع رفت و آمد جزئی به اتفاق آرا بود.

فهمی ، وزیر کشور همچنین از همه شهروندان خواست که برای جلوگیری از همه گیری این اقدامات را رعایت کنند و گفت که آنها مکانیزم جدیدی را برای کاهش تعداد افراد ورودی به کشور ایجاد می کنند.

در لبنان ، جایی که شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است ، در بیانیه ای که وزارت بهداشت در طول روز منتشر كرد ، گفته شد كه 13 نفر دیگر بر اثر كوید -19 جان خود را از دست داده و 2861 مورد جدید کشف شده است.

طبق آخرین اطلاعات در لبنان ، تلفات جانی ناشی از ویروس به 1512 نفر و تعداد موارد به 192 هزار و 139 مورد افزایش یافته است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *