[ad_1]

نیویورک: کامالا هریس شما باید آن را انجام دهید اولین حضور در سازمان ملل مانند معاون رئیس جمهور ایالات متحده هفته آینده هنگامی که او به یک سالانه تبدیل می شود ملل متحد جلسه ترویج برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان.
لیندا توماس-گرینفیلد ، سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفت ، هریس در شانزدهمین کمیسیون حقوقی وضعیت زنان در 16 مارس صحبت خواهد کرد ، و افزود که واشنگتن نیز به گروه دوستان سازمان ملل در زمینه حذف خشونت علیه زنان و دختران خواهد پیوست. ”
توماس گرینفیلد گفت: “همه ما اعتقاد داریم و می فهمیم که وقتی زنان بهتر عمل می کنند ، کشورها نیز بهتر عمل می کنند.” “وقت آن رسیده است که تعهدات نجیب خود را به عملی عینی تبدیل کنیم.”
وی گفت ایالات متحده در مبارزه با خشونت جنسی و مبتنی بر جنسیت در سراسر جهان پیش قدم می شود و زنان بیشتری را به مشارکت در گفتگوهای صلح جهانی ترغیب می کند.
در زمان دونالد رئیس جمهور سابق آمریکا ترامپدولت ایالات متحده خواستار اتحاد سازمان ملل متحد در برابر ارتقا of حقوق جنسی و باروری و بهداشت زنان شده است ، زیرا معتقد است این یک کد برای سقط جنین است. وی در قطعنامه های سازمان ملل با چنین زبانی مخالفت کرد.
در ماه مه ، دولت ترامپ سازمان ملل متحد را متهم کرد که از طریق ویروس کرونا به عنوان فرصتی برای ارتقا promote دسترسی به سقط جنین از طریق واکنش بشردوستانه خود به اپیدمی جهانی مرگبار استفاده کرده است. سازمان ملل متحد این ادعاها را رد کرده است.
دولت ترامپ همچنین بودجه صندوق جمعیت سازمان ملل را در سال 2017 کاهش داد (UNFPA) زیرا گفته می شود “برای حمایت از برنامه یا سقط جنین اجباری یا عقیم سازی غیر ارادی در مدیریت آن مشارکت دارد”. سازمان ملل گفت این یک برداشت غلط است.
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، قصد دارد بودجه صندوق UNFPA را بازگرداند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *