[ad_1]

پکن: یک مقام بهداشت روز چهارشنبه گفت: حدود 200 میلیون چینی ، یا 14.29٪ از مردم ، با تمرکز بر کارگران خط مقدم ، دانشجویان دانشگاه و افرادی که در مناطق مرزی زندگی می کنند ، تاکنون برای COVID-19 واکسینه شده اند.
چین پس از شروع کند ، که تا حدی ناشی از حذف مجازی انتقال داخلی است ، در حال تلاش برای واکسیناسیون است. در روز چهارشنبه فقط دو مورد محلی گزارش شده است ، هر دو در شهر روئلی ، مرز مرز میانمار.
كوی بانگ سخنگوی مركز كنترل بیماری در یك كنفرانس خبری گفت كه مناطق كلیدی و افراد جامعه در اولویت واكسن ها هستند. چین پنج واکسن تولید داخل را تأیید کرده و میلیون ها دوز صادر کرده است ، اگرچه برخی از دانشمندان معتقدند این محافظت کمتر از آن است فایزر، مدرن و AstraZeneca.
واکسن های چینی بر اساس داده های شرکت از 7/50 تا 3/79 درصد کارایی دارند ، که نسبت به سایر افراد خارجی کمتر است اما هنوز هم موثر است.
چین در حال حاضر میلیون ها عکس در روز تولید می کند و دکتر ارشد ایالت ژونگ نانشان هدف از واکسیناسیون 560 میلیون نفر از 1.4 میلیارد نفر از مردم این کشور را تا اواسط ماه ژوئن اعلام کرده است.
چین شهر را قفل کرد ووهان بیش از دو ماه ، از ژانویه 2020 ، پس از اولین بار کشف ویروس کرونا در اواخر سال 2019. ووهان به عنوان مرکز همه گیری شناخته شد ، اگرچه پکن نشان می دهد که ویروس ممکن است زودتر منتشر شده باشد و ممکن است از خارج به چین آورده شده باشد.
از آن زمان به بعد ، چین شیوع جدید را از طریق کنترل دقیق مرزها و محاصره سریع کنترل کرده است. استفاده از ماسک در فضای بسته تقریباً جهانی است و برنامه های نظارت بر سلامت باید در اکثر مغازه ها ، ادارات و ساختمانهای عمومی نمایش داده شوند.
در حالی که چین اولین اقتصاد بزرگی بود که اثرات ویروس را از بین برد ، محدودیت ها رشد بیشتر آن را محدود می کنند ، به ویژه هنگامی که پکن آماده می شود از ده ها هزار بازدید کننده برای برگزاری بازی های المپیک زمستانی فوریه 2022 استقبال کند.
در کنار مقیاس عظیم تلاش های واکسیناسیون ، مقامات باید جمعیتی را که بیشتر از این دیگر از طریق عفونت احساس خطر نمی کنند ، متقاعد کنند.
کوئی روز چهارشنبه در جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “در حال حاضر ، تلاش های واکسیناسیون در مناطق کلیدی و جمعیت اصلی به طور کلی در حال پیشرفت هستند.” Qui گفت ، در حال حاضر 80٪ از کارکنان بهداشت آسیب دیده اند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *