[ad_1]

پکن: کارشناسان سازمان بهداشت جهانی در ابتدای کار خود از شهر ووهان ، جایی که ویروس کرونا برای اولین بار در اواخر سال 2019 کشف شد ، بازدید می کنند. تحقیق و بررسی چین در تاریخ انتشار همه گیری ، سه شنبه گفت. سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو لیجیانگ گفت: کارشناسان می رسند ووهان در روز پنجشنبه جزئیات دیگر برنامه آنها اعلام نشده است و کمیسیون ملی بهداشت دولت مرکزی اطلاعات اضافی را ارائه نمی دهد.
ماه پیش بینی می شود که این بازدید انجام شود. تدرو آدانوم گبرئوسوس ، رئیس WHO هفته گذشته از نهایی شدن این توافق نامه ابراز ناامیدی کرد. پس از اعلام خبر بازدید روز دوشنبه از سوی چین ، تدروس گفت دانشمندان چندین كشور بر نحوه پرش ویروس كرونا به انسان تمركز می كنند.
“مطالعات برای شناسایی در ووهان آغاز می شود منبع بالقوه عفونت در موارد اولیه ، “Tedros گفت.
چین ضمن رصد دقیق همه تحقیقات در مورد ریشه ویروس کرونا و ترویج نظریه های شدید که ویروس ممکن است از خارج به چین آورده شده باشد.
اعتقاد بر این است که فرهنگ رازداری هشدارهای همه گیری را به تأخیر می اندازد ، تبادل اطلاعات با WHO را مسدود کرده و آزمایشات اولیه را مختل می کند. AP پیدا کرد که ناامیدی قابل توجهی در بین کارکنان WHO وجود دارد زیرا آنها اطلاعات لازم برای مبارزه با شیوع ویروس کشنده را دریافت نکردند.
منشا ویروس منبع حدس و گمانهای شدیدی است که بیشتر این احتمال را دارد که توسط خفاش ها منتقل شود و از طریق گونه های واسطه ای که به عنوان غذا یا دارو در بازارهای سنتی چین به انسان منتقل می شود ، به انسان منتقل شود.
چین بهار سال گذشته گسترش محلی ویروس را تا حد زیادی کنترل کرد ، اما در حال حاضر با شیوع جدیدی در این استان دست و پنجه نرم می کند. هبی همسایه به پکن.
سفر به سه شهر از جمله مرکز استان شیشیاژوانگ ، زینگ تای و لانگ فانگ در جنوب پکن به حالت تعلیق درآمده است و به ساکنان برخی جوامع گفته شده است که هفته آینده در خانه بمانند.
اقدامات مشابهی در سراسر کشور به ویژه در ووهان صادر شده است ، جایی که 11 میلیون نفر زمستان سال گذشته در اولین روزهای شیوع بیماری به مدت 76 روز در بازداشت بودند.
هبی همچنین جلسات کنگره مردمی استان و نهاد مشورتی آن را که معمولاً در ماه فوریه برگزار می شود ، به تعویق انداخت. زمان برگزاری جلسات مشخص نبود.
مقامات محلی می گویند به نظر می رسد ده ها مورد از بیش از 300 مورد تأیید شده گزارش شده در سال جاری در Shijiazhuang مربوط به مجالس عروسی باشد.
یک مورد جدید نیز روز سه شنبه در پکن گزارش شد ، جایی که بیش از دوازده اجتماع و روستا مسدود شده اند و یک مورد در استان شمال شرقی هیلونگ جیانگ ، با مجموع 87591 اطلاعات در مورد چین ، از جمله 4،634 مرگ.
این شیوع در حالی است که اقداماتی برای مهار شیوع بیشتر ویروس در ماه آینده انجام می شود سال جدید قمری تعطیلات مقامات از شهروندان خواستند که به مسافرت نروند ، دستور دادند مدارس یک هفته زودتر تعطیل شوند و آزمایش های گسترده ای انجام دهند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *