[ad_1]

ایالت 40 ، اتصال آرکانزاس و تنسی بسته شد. عکس AP

ممفیس: عبور از پل بین ایالتی رودخانه می سی سی پی که در ممفیس، تنسی، روز چهارشنبه بعد از اینکه بازرسان شکافی در فاصله یک روز قبل پیدا کردند ، بسته باقی ماند.
پل بین ایالتی 40 آرکانزاس وزارت حمل و نقل آرکانزاس گفت ، و تنسی بعد از ظهر روز سه شنبه بعد از کشف ترک در بازرسی معمول بسته شد.
این اداره گفت که با وزارت حمل و نقل تنسی در حال کار برای اطمینان از ایمن بودن پل 48 ساله 1.8 مایل (2.9 کیلومتری) قبل از بازگشایی است.
ترافیک به پل 71 ساله ممفیس-آرکانزاس منتقل شد که بین ایالت 55 را به ممفیس می رساند ، حدود 3.8 مایلی جنوب I-40. اداره حمل و نقل تنسی گفت ، ترافیک رودخانه ها نیز تا اطلاع بعدی متوقف شده است.
در بازرسی برای گزارش موجودی ملی پل برای سال 2020 ، اداره بزرگراه فدرال گفت که پل I-40 به طور کلی ، با صدا از تمام عناصر اولیه سازه و فقط برخی از ترک های کوچک و تراشه ها در ساختار کلی ، در شرایط خوب بازرسی شده است. ارزیابی ساختاری آن “کمی بهتر از حداقل کفایت برای تحمل ماندن در حال حاضر” بررسی شده است.
بازرسان دریافتند ، فواصل ارتفاع و عرض برای وسایل نقلیه بزرگتر “عمدتا غیرقابل تحمل هستند ، و به اولویت بالای اقدامات اصلاحی نیاز دارند”. تنسی توصیه کرد “عرشه پل را فقط با پسوندهای پیش بینی نشده جایگزین کنید.”
بر اساس این گزارش ، این پل که در سال 1973 افتتاح شده است ، در سال 2020 به طور متوسط ​​روزانه 35000 وسیله نقلیه از طریق رودخانه می سی سی پی حمل می کند که 29٪ آنها کامیون هستند. پیش بینی می شود حجم ترافیک آن تا سال 2040 به 56000 دستگاه در روز افزایش یابد.

فیس بوکتوییترلینک شدهپست الکترونیک

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *