[ad_1]

لندن: شاهزاده هریکه از تحصیل خارج شد انگلستان سال گذشته در جنوب کالیفرنیا ، در تم یک مصاحبه در برنامه گفتگوی گفتگوی شب آخر که وی گفت که از وظایف سلطنتی خود بازنشسته نمی شود ، به آهنگ مضمونی برای مجموعه تلویزیونی دهه 90 “شاهزاده تازه نفس بل-ایر” تجاوز کرد.
هنگام حضور در شبکه تلویزیونی CBS “نمایش دیرهنگام و دیرهنگام با جیمز کوردناوایل جمعه از هری پخش شد ، هری گفت که تصمیم گرفته است برای محافظت از همسر و پسرش و سلامت روانی خود از کار خود به عنوان یک عضو خط مقدم خانواده سلطنتی کناره گیری کند.
وی به كوردون گفت: “او به جای عقب نشینی كنار رفت.” “این یک محیط واقعا دشوار بود که فکر می کنم بسیاری از مردم آن را دیدند ، بنابراین من کاری را انجام دادم که هر پدر یا شوهر انجام می داد و فکر کردم ،” چگونه خانواده ام را از اینجا بیرون کنم؟ ” “اما ما هرگز دور نشده ایم و تا آنجا که به من مربوط می شود ، هر تصمیمی که در این طرف گرفته شود ، هرگز ترک نخواهم کرد. ”
این ظاهر اولین مصاحبه هری بعد از مادربزرگش بود ، ملکه الیزابت دوم، شاهزاده و همسرش ، بازیگر سابق را از تن در آورد مگان مارکل، از وظایف سلطنتی باقی مانده آنها در اوایل ماه جاری. کودتای کوردون آغاز شد اپرا وینفری، مصاحبه آنها با این زوج قرار است 7 مارس باشد.
در طول این بخش ، کوردون و پرنس با کامیون باز در جنوب کالیفرنیا ، در یک نقطه وارد خارج از عمارت می شوند ، جایی که توالی اولیه ویل اسمیث“شاهزاده تازه” فیلمبرداری شد.
کوردون هنگام پیاده روی در کوچه گفت: “اگر برای شاهزاده تازه خوب بود ، برای یک شاهزاده واقعی نیز کافی بود.” آهنگ یادت هست؟
هری قبل از اینکه برای کمک به کوردون مراجعه کند با زمزمه گفت: “حالا این داستان است ، همه چیز در مورد چگونگی زندگی من است ، وارونه شده ، حالا یک دقیقه وقت بگذار.
کوردون شنید: “و همان جا بنشین ، من به تو خواهم گفت که چگونه شهریار شهری شدم به نام”.
“Bel -ir” ، هری آهنگ را به پایان می برد.
این زوج سلطنتی در واقع در شمال بل ایر در شهرستان سانتا باربارا زندگی می کنند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *