[ad_1]

مسکو: رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین روز یکشنبه ، او غرب را به استفاده از یک رهبر مخالف زندانی ، الکسی ، متهم کرد فله سعی کنید روسیه را “نگه دارید”.
پوتین روز چهارشنبه در مصاحبه با رسانه های روسی گفت: “مخالفان یا مخالفان بالقوه ما … همیشه به افراد بلند پرواز و تشنه قدرت اعتماد کرده و از آنها استفاده کرده اند” ، اما فقط یکشنبه از کانال عمومی روسیه 24 پخش شد.
پوتین اظهار داشت که اخیراً پس از دستگیری و زندانی شدن ناوالنی ، موجی از اعتراضات در روسیه در میان “خستگی ، سرخوردگی و کینه” گسترده ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، از خارج از کشور نیز رخ داده است.
وی گفت “موفقیت های بیشمار” روسیه در سطح نظامی ، بلکه در مدیریت بحران Covid-19 و توسعه ماهواره واکسن V ، “شروع به تحریک” مسکومخالفان.
پوتین گفت: “هرچه نیرومندتر شویم ، این سیاست مهار نیز قویتر می شود.”
ناوالنی ، خار دائمی در چشم پوتین ، هنگام بازگشت از آلمان دستگیر شد ، جایی که در حال بهبودی از مسمومیت بود که ادعا شده توسط کرملین و سرویس های امنیتی روسیه ، FSB ادعا شده است.
این فعال 44 ساله مبارزه با فساد متعاقباً نزدیک به سه سال زندانی شد و اعتراضاتی را در سراسر کشور به راه انداخت که بیش از 10 هزار نفر را بازداشت و منجر به سو alleg رفتار پلیس شد.
سرکوب بی رحمانه مورد انتقاد شدید اروپا و ایالات متحده قرار گرفته است ایالات متحده.
اتحادیه اروپا همچنین در حال بررسی تحریم هایی علیه روسیه است که روابط بی ثبات اتحادیه اروپا با مسکو را بیش از پیش متشنج می کند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *