[ad_1]

در انگلستان ، گروه مشاوره تحقیقات اضطراری (SAGE) گزارش جدیدی را در مورد انواع جدید ویروس کرونا منتشر کرده است.

NTVبر اساس اخبار SARS-CoV-2 ، تغییرات بلندمدت ، در حالی که سناریوهای احتمالی را در نظر می گیریم ، بدترین سناریو ظهور یک “نسخه فوق العاده” با ترکیبی از چندین نوع مسری و کشنده تر مانند آلفا ، بتا ، است. دلتا و گاما به عنوان اشاره شده است.

در بزرگترین سناریو ، یکی از هر سه نفر می میرد

بر اساس گزارش NTV ، در تحقیقی تحت عنوان “تغییر طولانی مدت SARS-CoV-2” ، هنگام بررسی سناریوهای احتمالی ، یک “نوع فوق العاده” با ترکیبی از چندین نوع مسری و کشنده تر مانند آلفا ظاهر شد. بتا ، دلتا و گاما.. به عنوان خروجی مشخص شده است.

گزینه جدیدی که می تواند در این مطالعه ظاهر شود “تقریباً برای فرار از واکسن ها قطعی است” ، در حالی که دانشمندان می گویند احتمال یک گزینه کشنده تر “یک احتمال واقع بینانه” است و تأثیر زیادی بر پیشرفت مرگ و میر در انگلستان خواهد داشت.

بهترین سناریوها مانند یک سرما خواهند بود

در مطالعه “تغییر طولانی مدت در SARS-CoV-2” ، خوشبینانه ترین سناریو به عنوان “احتمال بلند مدت واقع بینانه” ارزیابی شد که این ویروس می تواند با تداوم جهش های کووید -19 باعث بیماری کمتر جدی شود. .

محققان گفتند: “به عبارت دیگر ، این ویروس مانند سایر ویروس های کروناویروس انسانی خواهد بود که باعث سرماخوردگی می شوند ، اما با بیماری بسیار شدیدتر ، بیشتر در افراد مسن یا از نظر بالینی آسیب پذیر هستند.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *