[ad_1]

لندن: اختلاف در صفوف سلطنتی پس از مصاحبه انفجاری با شاهزاده هری و همسر مگان مارکل باید کنار گذاشته شود ، زیرا گزارش ها نشان می دهد که دوک ساسکس حاضر است با وجود محدودیت در ویروس کرونا ، برای شرکت در مراسم خاکسپاری پدربزرگ شاهزاده فیلیپ به انگلیس پرواز کند.
هری به پدربزرگ نزدیک بود و طبق گزارش رسانه ها او می خواست نزد مادربزرگش باشد ، ملکه الیزابت دوم در حالی که در سوگ مرگ شوهر 73 ساله اش سوگوار است.
هری که اکنون در کالیفرنیا مستقر است بعید به نظر می رسد که به مگان که به طور جدی نوزاد دومشان را باردار است ، ملحق شود.
به نقل از دیلی تلگراف ، منبعی گفت: “او البته ، هر چقدر هم رابطه ساسکس و خانواده سخت باشد ، در آنجا خواهد بود.”
روابط دشوار اشاره به اپرا وینفری مصاحبه ای در ماه گذشته ، که طی آن زوجین نگرانی جدی در مورد عدم حمایت در صفوف سلطنتی قبل از بازنشستگی در سال گذشته به عنوان پادشاه سلطنتی ابراز داشتند.
قوانین فعلی انسداد ویروس کرونا بیان می کند که اکثر افرادی که قصد سفر به انگلیس را دارند باید طی 72 ساعت از پرواز خود یک آزمایش Covid-19 منفی انجام دهند و پس از ورود به مدت 10 روز قرنطینه کنند. اما برای افرادی که در مراسم خاکسپاری یکی از اعضای نزدیک خانواده شرکت می کنند و همچنین امکان قرنطینه پنج روزه تحت آزمایش منفی و سیستم رها سازی کوید ، یک معافیت وجود دارد.
در همین حال ، وب سایت دوک و دوشس ساسکس به یک صفحه حافظه تبدیل شده است دوک ادینبورگ. در یک پیام کوتاه از Archewell.Com که روی زمینه ای تیره قرار گرفته است ، آمده است: “به یاد اعلیحضرت سلطنتی دوک ادینبورگ. 1921-2021. از خدمات شما متشکرم … شما بسیار از دست خواهید رفت.”
جزئیات مراسم تشییع جنازه ، که در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور برگزار می شود ، در حال نهایی شدن است ، اما به دلیل محاصره ، انتظار می رود یک رویداد بسیار گسترده باشد.
ملکه که گفته می شود در آخرین ساعات حضورش در کنار همسرش بوده است ، توسط فرزندانش – شاهزاده چارلز ، پرنسس آن ، پرنس اندرو و پرنس ادوارد – آرامش می یابد.
“او به سادگی قدرت من بود و در تمام این سالها باقی مانده است ، و من ، همچنین تمام خانواده او ، و همچنین این کشور و بسیاری دیگر از کشورها بدهی بزرگتر از آنچه که او می خواست به او بدهم ، یا ما روزی خواهیم فهمید ، “به نقل از سخنان وی به مناسبت سالگرد ازدواج طلایی آنها در سال 1997 ، همراه با عکسی از زوجین منتشر شده در محل رسمی کاخ باکینگهام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی.
“در زمان تاج گذاری ملکه در سال 1953 ، دوک ادینبورگ سوگند یاد کرد که” بزرگ مرد زندگی و اندام “اعلیحضرت بزرگواری در سال 1952 تا زمان مرگ” ، یادداشتی را به همراه مجموعه ای دیگر از تصاویر این زوج سلطنتی اضافه می کند.
به نقل از دیلی تلگراف ، همزمان با وخیم تر شدن اوضاع شکننده دوک ادینبورگ ، پنجشنبه شب ، با هشدار خودی ها مبنی بر “بیماری جدی” وی ، هرگونه صحبت در مورد زایمان سریع این مرد 99 ساله به بیمارستان ، توسط ملکه او پس از بازگشت شوهرش از یک اقامت طولانی مدت در بیمارستان در ماه گذشته از خواسته هایش مطلع خواهد شد.
“او بیشتر چهار هفته را در بیمارستان و در تلاش برای رسیدن به خانه بود. آنها قلب او را جراحی کردند تا کمی بیشتر به او فرصت دهند ، شاید با فکر تولد 100 سالگی او. اما” او واقعاً علاقه مند نبود این روزنامه به نقل از یک منبع گفت: “او فقط می خواست به تختخواب خودش برگردد و به هیچ وجه نمی خواست در بیمارستان بمیرد.”
اگرچه کاخ باکینگهام از بیان “جزئیات” در مورد ماهیت مرگ شاهزاده فیلیپ خودداری کرد ، اما اعتقاد بر این است که ملکه هنگام فرا رسیدن صبح جمعه در بالین همسرش در اتاقهای خصوصی وی در قلعه ویندزور بوده است.
طبق پروتکل سلطنتی ، اعضای خانواده نزدیک از این خبر مطلع می شوند ، و پس از آن نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون – با کد “Fort Bridge افتاده است” ، عملیات Fort Fort و پرچم های کاخ ها و ساختمان های دولتی را به نصف تکان می دهد – دکل
از لحاظ تاریخی به رویدادهای سلطنتی نام رمز داده شده است تا اطمینان حاصل شود که اخبار از طریق بیلبوردهای کاخ به مردم نشت نمی کند تا اینکه به طور رسمی همه بخشهای مربوطه مطلع شوند.

در این ویدئو: انتظار می رود هری در مراسم خاکسپاری پدربزرگ شاهزاده فیلیپ شرکت کند

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *