[ad_1]

لندن: مگان ، همسر شاهزاده هری، گفت که او نگران است که پوست پسرش آرچی قبل از تولد چقدر تیره خواهد بود و این نگرانی ها توضیح می دهد که چرا به او لقب شاهزاده داده نشده است.
مگان که مادرش سیاه و پدرش سفید است ، گفت که او قبل از ازدواج با خانواده سلطنتی در سال 2018 ساده لوح بود ، اما سرانجام فکر خودکشی کرد و پس از درخواست کمک به خودآزاری فکر کرد. اما چیزی دریافت نکرد.
مگان در مصاحبه ای با گفت: “آنها نمی خواستند که او یک شاهزاده خانم یا یک شاهزاده خانم باشد بدون اینکه بدانند جنسیت چه خواهد بود ، این پروتکل متفاوت خواهد بود و امنیت نخواهد داشت.” اپرا وینفری اواخر یکشنبه از شبکه CBS پخش شد.
در آن ماه ها که من باردار بودم ، همزمان ، بنابراین با هم مکالمه داریم “به شما امنیت داده نمی شود ، به شما عنوانی نمی دهند” و همچنین نگرانی ها و گفتگوها درباره اینکه پوست او چقدر تیره است ممکن است هنگام تولد او باشد. ”
وی از گفتن چه کسی چنین نگرانی هایی داشته است ، امتناع ورزید. وی در پاسخ به این س ifال که آیا او ساکت است یا نه ، پاسخ داد: “آخرین مورد”.
مصاحبه مورد انتظار در حالی است که یک بحث داغ بین مگان و هری از یک طرف و سلطنت انگلیس از سوی دیگر رخ داده است.
این زوج که در سال 2018 ازدواج کردند ، از وظایف سلطنتی خود بازنشسته شدند و زندگی جدیدی را در ایالات متحده آغاز کردند.
مخالفان آنها به آنها می گویند که این زوج خواهان درخشش در موقعیت های خود هستند بدون تعهدی که به آن نیاز دارد یا موشکافی آن.
برای حامیان آنها ، درمان آنها نشان می دهد که چگونه یک موسسه پیر انگلیس به یک زن مدرن و دو جانبه حمله کرده است ، با زیرنویس نژاد پرستی. این اتهام با توجه به اظهارات مگان در مورد پسرش احتمالاً جنب و جوش می یابد.
همچنین ادعاهایی درباره آزار و اذیت علیه مگان وجود دارد که اولین بار در مجله The Times در جمع آوری مصاحبه ظاهر شد.
کاخ باکینگهام ، که هنوز در مورد مصاحبه توضیحی نداده است ، گفت که این ادعاها را بررسی خواهد کرد ، و افزود که “بسیار نگران کننده است”.
در پاسخ به این گزارش ، سخنگوی مگان گفت که او “از این حمله اخیر به شخصیت خود ناراحت است ، به ویژه به عنوان فردی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.”
“ملکه زیباست”
مگان گفت كه افراد در م institutionسسه سلطنتی نه تنها در دفاع از او در برابر ادعاهای سو mal نتوانستند ، بلكه برای محافظت از دیگران دروغ گفتند.
مگان گفت: “تا زمانی که ازدواج کردیم و اوضاع واقعاً بدتر شد ، فهمیدم که نه تنها از من محافظت نمی شود ، بلکه آنها برای محافظت از سایر اعضای خانواده حاضر به دروغ گفتن هستند.”
“خانواده وجود دارد و سپس افرادی که موسسه را اداره می کنند ، این دو چیز جداگانه است و مهم این است که بتوان آنها را از هم جدا کرد ، زیرا به عنوان مثال ملکه همیشه برای من فوق العاده بوده است.”
مگان خبر روزنامه ای مبنی بر اینکه گریه کیت ، دوشس کمبریج را قبل از عروسی گریه کرده ، انکار کرد و گفت که این یک نقطه عطف در رابطه او با رسانه ها است.
مگان گفت: “این یک نقطه عطف بود.” مگان در پاسخ به این س ifال که آیا کیت را گریه کرده است ، گفت: عکس این اتفاق افتاد.
مگان گفت: “چند روز قبل از عروسی ، او (کیت) از چیزی ناراحت بود ، بله ، سوال در مورد لباس های گل دختران درست بود و باعث گریه من شد. و این واقعاً احساساتم را جریحه دار کرد.”
مگان به وینفری گفت که او قبل از عروسی ساده لوح بود و نمی دانست وقتی که به خانواده سلطنتی انگلیس پیوست با چه ازدواج کرده است.
مگان گفت: “من می گویم که ساده لوحانه وارد این کار شدم ، زیرا بزرگ نشده ام و دانش زیادی درباره خانواده سلطنتی داشته ام.”
مگان توضیح داد که هزینه مصاحبه به او پرداخت نشده است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *