[ad_1]

لندن: بریتانیا واکسن اجرا به دلیل تأخیر در تحویل دسته دوم وعده داده شده پنج میلیون نفری “مانع” می شود دوزها بر موسسه سرم در هند.
نامه ای در 17 مارس از Emily Lawson ، افسر ارشد بازرگانی NHS ، به مراکز واکسیناسیون گفته است که قرارهای جدید را از 29 مارس تا 30 آوریل ثبت نکنند.
در این نامه همچنین به آنها توصیه می شود که فقط بر روی خنجر زدن از 1 تا 9 گروه فوق که در معرض ابتلا به عفونت کووید هستند ، و اجرای اعتصابات دوم به دلیل “کمبودهای قریب الوقوع تأمین”.
“کاهش قابل توجهی در عرضه هفتگی از تولید کنندگان در هفته شروع 29 مارس رخ می دهد ، به این معنی که حجم دوزهای اول به طور قابل توجهی محدود می شود. در این نامه آمده است: “در حال حاضر ، آنها پیش بینی می كنند كه این كار برای چهار هفته ادامه یابد.”
موسسه سرم پنج میلیون تحویل داده بود AstraZeneca واکسن برای انگلیس در اوایل ماه مارس و پنج میلیون مورد دیگر بلافاصله انتظار می رفت. با این حال ، سازنده واکسن به دیلی تلگراف انگلیس گفت که دسته دوم پنج میلیون دوز اضافی فقط پس از دریافت چراغ سبز شرکت از دهلی نو ، که نگران رشد موارد در هند است ، تحویل می شود.
“این فقط به هند بستگی دارد و هیچ ارتباطی با SII ندارد. این به دلیل این واقعیت است که دولت هند دوزهای بیشتری را برای انگلستان مجاز می داند “، آدار پونوالا ، مدیرعامل SII به تلگراف گفت.
بی بی سی به نقل از سخنگوی SII گفت: “چند هفته پیش ، پنج میلیون دوز به انگلیس تحویل داده شد و ما سعی خواهیم کرد حتی بعداً بر اساس شرایط فعلی و نیاز به برنامه ایمن سازی دولت در هند تحویل دهیم.
SII یک میلیارد دوز واکسن AstraZeneca تولید می کند که در سراسر جهان توزیع می شود.
وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک روز پنجشنبه در مجلس عوام بیانیه ای صادر کرد و گفت: “روند تولید واکسن پیچیده و غیرقابل پیش بینی است. ما در حال حاضر در میانه هفته تحویل زرهی هستیم. به دلیل نیاز به آزمایش مجدد ثبات ، یک تاخیر دسته ای 1.7 میلیون دوزی داریم. انتظار می رود چنین وقایعی در تلاشهای تولید با چنین پیچیدگی وجود داشته باشد و این نشان دهنده دقت بررسی های ایمنی ما است. ما همچنین در برنامه ریزی ورود خود از موسسه سرم در هند تأخیر داریم. ”
TOI دریافت که 1.7 میلیون نفر که توسط سازمان تنظیم مقررات داروها و محصولات بهداشتی (MHRA) مجددا آزمایش شده اند اهل هند نیستند.
در جلسه مطبوعاتی روز پنجشنبه ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، که روز جمعه با واکسن Oxford-AstraZeneca واکسینه خواهد شد ، گفت: “درست است که در کوتاه مدت تعداد واکسن های کمتر از آنچه برنامه ریزی کرده ایم دریافت می کنیم. این امر به دلیل تأخیر موسسه سرم و دسته ای در انگلیس است که نیاز به آزمایش مجدد دارد. من می خواهم از DII برای نقش قهرمانانه آنها در تولید مقادیر زیادی از واکسن تشکر کنم. دولت هند صادرات را متوقف نکرده است. تأخیر وجود دارد ، زیرا اغلب برنامه های توزیع واکسن وجود دارد ، اما این به هیچ وجه پایان تاریخ رابطه انگلیس با SII نیست و امیدواریم در هفته ها و ماه های آینده پیشرفت بیشتری داشته باشیم. ما یک کار عظیم داریم که می خواهیم با هم انجام دهیم و این تازه ابتدای کار است. دولت هند صادرات را به تعویق نمی اندازد. این تاخیر به دلایل مختلف فنی است و انگلستان امیدوار است که به همکاری نزدیک با DII و شرکای خود در سراسر جهان ، از جمله در اروپا ادامه دهد. این یک تلاش بزرگ بین المللی است “.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *