[ad_1]

واشنگتن: بانوی اول ملانیا ترامپ روز دوشنبه هنگام آماده شدن برای ترک پیام خداحافظی منتشر شد کاخ سفیدهفته ها پس از حمله طرفداران رئیس جمهور به پایتخت آمریكا ، گفت: “خشونت هرگز راه حل نیست”.
وی در هنگام سخنرانی شش دقیقه ای رسمی ضبط شده به صورت ویدیویی ، هنگام ادای احترام به خانواده های نظامی ، کارگران بهداشت همه گیر و کسانی که به قربانیان سو abuse مصرف مواد افیونی کمک می کردند ، فقط اشاره ای گذرا به همسرش داشت.

بانوی اول گفت: “چهار سال گذشته فراموش نشدنی بود.” وقتی دونالد و من زمان خود را در کاخ سفید به پایان می رسانم ، به همه افرادی که در قلبم هستم و داستانهای باورنکردنی آنها درباره عشق ، میهن پرستی و عزم راسخ فکر می کنم.
وی گفت: “درباره هر كاری كه انجام می دهید پرشور باشید. اما همیشه به یاد داشته باشید كه خشونت هرگز پاسخی نیست و هرگز قابل توجیه نخواهد بود.”
“وقتی به کاخ سفید آمدم ، به مسئولیتی که همیشه به عنوان یک مادر در تشویق ، تقویت و آموزش ارزشهای مهربانی احساس کرده ام ، فکر کردم.”
عزیمت ترامپ نامشخص بود ، رئیس جمهور ماه ها به دلیل اتهامات دروغین تقلب از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری و از تبریک به جانشین خود امتناع ورزید. جو بایدن.
رئیس جمهور خارج شده و همسرش نیز بایدن و همسرش جیل را به دیدار سنتی چای در داخل دعوت نکردند کابینت بیضی، و در مراسم تحلیف ریاست جمهوری بایدن در روز چهارشنبه شرکت نخواهد کرد.
ملانیا ترامپ 50 ساله گفت: “وعده این ملت به همه ما تعلق دارد که از صداقت و ارزش های خود غافل نمی شویم ، ما از هر فرصتی برای جلب توجه به شخص دیگری و ایجاد عادت های خوب در زندگی روزمره استفاده می کنیم.”
رئيس جمهور دونالد ترامپ عمدتا از چشم مردم دور است ، زیرا طرفداران وی در 6 ژانویه به کنگره هجوم آوردند و استیضاح دوم تاریخی وی را یک هفته بعد آغاز کرد.[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *