[ad_1]

یک نشست مطبوعاتی در مرکز مطبوعاتی بلاروس (مرکز بلپرس) در باکنت مینسک در مورد فرود اضطراری شرکت رایان ایر برگزار شد که ماه گذشته پرواز آتن-ویلنیوس را به دلیل تهدید به بمب انجام داد. همچنین رومن پروتاسوی ، وبلاگ مخالف ، که در میان مسافران پرواز به جلسه بود ، بازداشت شد.

گولوب ادعا می کند که پرواز مسافر در حادثه 23 ماه مه قطع نشده است ، این پرواز در حالی که در هوا بود از مرز لیتوانی برگردانده نشده و فرود اجباری نبوده است.

گولوب گفت: “این بارها اثبات شده و به کسی نشان داده شده است که می خواهد اوضاع را به طور عینی درک کند. این واقعیت توسط همکاران من در کشورهای ناتو هم مرز بلاروس تشخیص داده شده است.” از عبارات استفاده می کند

آرتیم سیکورسکی ، مدیر بخش هواپیمایی وزارت حمل و نقل و ارتباطات ، گفت که سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی به بلاروس دعوت شده است تا تحقیقات بین المللی را در مورد حادثه رایان ایر انجام دهد و کمیسیون تحقیق فقط در 4 می تواند تشکیل شود. بعدازظهر ژوئن.

سیکورسکی گفت: “بیشتر و بیشتر ما اطلاعاتی در مورد ساختار کمیسیون و نه صلاحیت آن دریافت می کنیم. در حال حاضر سفر اعضای کمیسیون به بلاروس در دستور کار نیست. فقط از ما خواسته شد که اطلاعات را ارسال کنیم.” او اقامت دارد

علاوه بر این ، سیكورسكی ادامه داد كه این تحقیقات با تحریم های اعمال شده توسط اروپا در سراسر بلاروس ، حتی قبل از اعلام نتایج ، قوانین قانون بین المللی هوا را نقض كرد.

از طرف دیگر ، رومان پروتاسوی توضیح داد که وی در مدت بازداشت شکنجه نشده است و علائم روی دست او هنگام مصاحبه تلویزیونی ناشی از کلیپ پلاستیکی است که در اولین بازداشت به او وصل شده بود.

پروتاسوی با توجه به انتشار اطلاعات نادرست در مورد وضعیت سلامتی ، گفت: “من احساس خوبی دارم ، هیچ شکایتی ندارم ، کسی مرا کتک نزده است.” گفت

پروتاسوی با بیان اینکه می خواهد اشتباهاتی را که برای کشورش مرتکب شده اصلاح کند ، گفت که وی به نیروهای امنیتی کمک کرده و این کار را ادامه خواهد داد.

پروتاسوی با بیان اینکه دیگر نمی خواهد درگیر سیاست شود ، اظهار داشت: “من دیدگاه سیاسی خود را تغییر نداده ام. من در سمت سیاسی الكساندر لوكاشنكو رئیس جمهور بلاروس نخواهم بود. برای مخالفت با ادامه ستم. من نمی توانم طرف دولت را بگیرم. هیچ کس. او مرا از هیچ چیز قانع نکرد. من صمیمانه آن را می گویم. “اقامتگاه الحاقی.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *