[ad_1]

AAشنبه ، 28 آگوست 2021 18:11 – به روز شده: شنبه 28 اوت 2021 18:17

در بسیاری از شهرهای کشور ، به ویژه در پاریس ، تجمع کنندگان در اعتراض به الزام واکسیناسیون و درخواست مجوز بهداشت کووید -19 برای برخی از مشاغل به مدت 7 آخر هفته اعتراض کردند.

در این اقدامات که در 5 نقطه مختلف در پاریس و با حضور جلیقه زردها برگزار شد ، ده ها هزار نفر به سیاست دولت امانوئل مکرون ، رئیس جمهور و ژان کاستکس ، نخست وزیر در مبارزه با کووید -19 واکنش نشان دادند.

معترضان که به اصرار راست افراطی نایب رئیس سابق حزب وحدت ملی فلوریانت فیلیپوت تجمع کرده بودند ، از میدان «جوفره» به سمت میدان «فونتنوی» در نزدیکی برج ایفل راهپیمایی کردند.

تظاهرکنندگان شعارهایی سر می دادند و بنرهایی علیه الزامات واکسیناسیون و درخواست مجوز بهداشتی حمل می کردند.

این تظاهرات ، به رهبری فیلیپوت ، زمانی با واکنش مواجه شد که نیروهای امنیتی از اعضای مطبوعات اسناد شخصی درخواست نکردند و برخی از روزنامه نگاران خارجی را به منطقه نگذاشتند.

از سوی دیگر ، تظاهرات در بیش از 200 نقطه در سراسر کشور و همچنین در مارسی ، نیس و تولون برگزار شد.

درخواست مجوز بهداشت در محدوده برنامه ، که توسط شورای قانون اساسی در فرانسه در 5 اوت تأیید شد و در 9 اوت اجرایی شد ، شامل سفرهای بین منطقه ای ، مکان های بسته با ظرفیت بیش از 50 نفر ، به استثنای بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مراکز تجاری ، رستوران ها ، کافه ها ، سینماها ، موزه ها و برای ورود به شهربازی ها ، مستلزم ثبت کامل واکسیناسیون Covid-19 ، نشان دادن نتیجه آزمایش منفی PCR در 72 ساعت گذشته یا اثبات بیماری و بیماری آنها است. در 6 ماه گذشته بازیابی شده است

در محدوده برنامه ، واکسیناسیون علیه کووید -19 برای خانه های سالمندان ، کارگران بیمارستان و آتش نشانان نیز لازم بود. طی شش هفته گذشته صدها هزار نفر روز شنبه در سراسر فرانسه به این شیوه اعتراض کردند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *