[ad_1]

واشنگتن: مجلس عوام ایالات متحده به رهبری ایالات متحده روز پنجشنبه رأی داد كه نماینده كنگره را كه در آغوش گرفته بود تنبیه كند آنون نظریه های توطئه و خشونت مورد تأیید که هفته ها آشفتگی فزاینده ای را در قبال پاسخگویی یک قانونگذار داشت که سخنان افراطی وی باعث ایجاد اختلاف در صفوف جمهوری خواهان شده است.
نماینده کنگره محافظه کار برای اولین بار مارجوری تیلور گرین، با مخالفت دو حزب برای مجموعه ای از اظهار نظرهای نگران کننده و حمایت از پست های رسانه های اجتماعی دفاع از ترور نمایندگان دموکرات ، از هر دو وظیفه در کمیته های آموزش مجلس و بودجه محروم شد.
این حکم در یک رأی متوسط ​​دو حزب از 230 به 199 ، چند ساعت پس از گرین ، یکی از حامیان شدید رئیس جمهور سابق گزارش شد دونالد ترامپ، برای انصراف از جنبش توطئه به طبقه مجلس رفت و از گسترش اطلاعات غلط ابراز تاسف کرد.
یازده جمهوری خواه مخالف حزب خود برای پیوستن به همه دموکراتهای دارای حق رأی دادن در انضباط گرین بودند ، که اقدامات نگران کننده قبل از نامزدی شامل فیلم آزار و اذیت وی برای بازماندگان تیراندازی در مدرسه نوجوانان و قرار دادن حملات مشکوک به 11 سپتامبر 2001 بود.
استنی هوایر ، نماینده دموکرات مجلس ، به سالن دو گفت: “هیچ عضوی مجاز به رفتاری نیست که نماینده گرین دارد و پیامدهای آن صفر است.”
“این رای گیری می تواند اولین قدم در تصحیح اشتباه کسانی باشد که تاکنون ترجیح داده اند کاری انجام ندهند.”
اما جمهوری خواهان اقدام علیه یكی از آنها را كنگره ای ویران كننده خواندند ، در حالی كه اعضای رهبری نسبت به بازگشت سیاسی بالقوه در صورت قدرت گرفتن مجدد هشدار می دهند.
لیز چنی ، جمهوری خواه جمهوریخواه ، که ماه گذشته پس از رأی دادن به استیضاح ترامپ ، از چالش رهبری خود جان سالم به در برد ، گفت که گرچه اظهارات گرین قابل تحقیر است ، اما دموکرات ها “هیچ کاری نمی توانند تعیین کنند که کدام جمهوریخواهان در کمیته ها خدمت کنند.”
“این رای گیری امروز یک الگوی خطرناک برای این نهاد است ، که ممکن است دموکرات ها با کسب مجدد اکثریت جمهوری خواهان پشیمان شوند.”
گرین 46 ساله به طبقه دادگاه صعود کرده بود تا پرونده خود را قبل از رأی گیری مطرح کند.
وی گفت: “این کلمات مربوط به گذشته و این چیزها بود … ارزش های من را نشان نمی دهد.”
وی افزود: “به من اجازه داده شد مواردی را كه درست نیستند باور كنم و می توانم درباره آنها س questionsال كنم و درباره آنها صحبت كنم.” “و من کاملاً از این بابت متاسفم.”
در لحظه ای حیرت انگیز در کف مجلس ، گرین اذعان کرد که “تیراندازی در مدارس کاملاً واقعی است” و “11 سپتامبر کاملا اتفاق افتاد” ، تراژدی های آمریکایی که وی در گذشته زیر سوال رفته بود.
اما او در سخنرانی 10 دقیقه ای خود مستقیماً عذرخواهی نکرد و دموکرات ها جایگاه پشیمانی خود را رد کردند.
این رای گیری پس از آن انجام شد که کوین مک کارتی ، ارشد جمهوری خواه مجلس ، از مجازات وی به دلیل سخنان خود امتناع ورزید و پیرامون گرین اختلافات عمیق احزاب پس از ریاست جمهوری ترامپ را آشکار کرد.
جمهوری خواهان مجبور به ثبت سوابق رفتارهای سبز شده اند ، که شامل قاچاق وی در جنبش های ضد یهودی ، نژادپرستی و اسلام هراسی است.
این لحظه از نزدیک مورد تماشای حزب بود که سعی در تعادل بخشیدن به اقدامات پذیرش طرفداران ترامپ هنوز هم با نفوذ داشت و جمهوریخواهان سنتی را به دست آورد ، و این سیاست های لجام گسیخته گرین است.
جمهوری خواهان در جلسه غیرعلنی چهارشنبه اواخر جلسه جمع شده و در مورد راه آینده بحث کردند. گفته می شود ده ها نفر از اعضا هنگام سخنرانی گرین به همکاران خود مورد تشویق قرار گرفتند.
اما در همان جلسه ، چنی رای اعتماد گرفت و بر واکنش شدید نسبت به رای استیضاح خود غلبه کرد.
گرین و چنی در وزن گیری طناب برای جهت گیری رئیس جمهور جمهوری خواه ترامپ به مخالف تبدیل شده اند.
قبل از نامزد شدن در کنگره ، گرین پست های فیس بوک را که از اعدام دموکرات ها ، از جمله رئیس پارلمان حمایت می کند ، “دوست داشت”. نانسی پلوسی.
در سال 2018 ، او ادعا کرد که آتش سوزی در کالیفرنیا توسط لیزر فضایی کنترل شده توسط یک خانواده یهودی مشتعل شده است ، و او از تئوری های توطئه توطئه QAnon مبنی بر اینکه “دولت عمیق” کابالا هنگام ترامپ رئیس جمهور ترامپ عمل کرد ، حمایت می کند.
گرین به مجلس گفت: “وقتی شروع به یافتن اطلاعات غلط ، دروغها ، چیزهایی کردم که در این پست های QAnon درست نبودند ، دیگر باور نکردم.”
اما هویر آن را خریداری نکرد. این دموکرات کهنه کار به جمهوری خواهان روی آورد و پوستری را با پستی در شبکه اجتماعی گرین به او نشان داد که نشان می داد وی با اسلحه به تصاویر سه همکارش از خانه لیبرال اسلحه می زند.
وی درست قبل از رای گیری گفت: “هیچ كدام از ما نباید از آنچه امروز باید انجام دهیم لذت ببریم.”
“اما انجام هیچ کاری سلب مسئولیت اخلاقی ما در قبال همکارانمان ، پارلمان ، ارزش های ما ، حقیقت و کشورمان است.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *