[ad_1]

این نمایشگاه با عنوان “هنرمندان روسی در ترکیه” متشکل از آثار رنگ آمیزی روغن و آبرنگ توسط هنرمندان روسی در آنکارا پایتخت افتتاح شد.

این اثر از آثار روغن و آبرنگ کنستانتین میروشنیک ، الکساندر یرنوکلویف ، الکسی بلیائف-گینتووت ، اولگ پوتین و واسیا لوکین ، برخی از چهره های برجسته نقاشی روسی معاصر ، نماینده آژانس روسیه برای همکاری بین المللی Rosotrudniche ترکیه و حمایت از روسیه سفارت در آنکارا ، “ترکیه” نمایشگاه “هنرمندان روسیه در ترکیه” به ساکنان پایتخت ارائه شد.

افتتاحیه ، در مرکز فرهنگی Tsulfu Livanelli در شهرداری آنکاانکایا برگزار شد ، الکسی یرهوف ، سفیر روسیه در آنکارا ، رئیس آژانس روسیه برای همکاری بین المللی ، رئیس اتحادیه روسی Rossotrudniçestvo ، رئیس دانشیار پروفسور دکتر

یرخوف گفت که آنها پروژه بسیار خوبی را آغاز کرده اند و گفت که خوشحال است که هنرمندان معاصر روس را به مردم آنکارا معرفی می کند.

“امیدوارم اولین کشوری باشیم که سفر هوایی خود را با ترکیه آغاز خواهیم کرد”

یرهوف با بیان اینکه آنها پس از کاهش محدودیت های اعمال شده توسط نوع جدید ویروس کرونا (Kovid-19) اولین کسانی بودند که چنین نمایشگاهی را در آنکارا افتتاح کردند ، گفت: “امیدوارم اولین کشوری باشیم که در خارج از کشور سفر می کنیم. با ترکیه و امیدوارم بازدید کنندگان روسی به ترکیه بیایند. “گفت

از طرف دیگر ، سوتنیچنکو گفت آرزو دارد کارگردانان ، هنرمندان و نویسندگان روسی را با جامعه ترکیه گرد هم بیاورد و با کشف این کار اولین قدم رویای خود را برداشت.

Sotnichenko با اشاره به اینکه در میان آنها هنرمند هستند ، خاطرنشان کرد که دو هنرمند با آثارشان حضور داشتند.

Sotnichenko با اشاره به اینکه از اواخر قرن نوزدهم چنین رویدادی رخ نداده است ، اظهار داشت: با بیرون آمدن از اینجا ، باید بگویم که ما قبلاً شاهد یک واقعه تاریخی بوده ایم و همچنین یکی از عناصر یک رویداد تاریخی هستیم. او گفت.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *