[ad_1]

نیویورک: رئیس جمهور منتخب جو بایدن قصد دارد دولت خود را با ده ها دستورالعمل اجرایی علاوه بر پیشنهادهای گسترده قانونی در یک حمله برق آسای 10 روزه آغاز کند که به عنوان نقطه عطفی برای کشوری است که توسط بیماری ، آشفتگی اقتصادی ، اختلافات نژادی و اکنون پس از حمله کاپیتول متزلزل شده است. . تیم بایدن تعدادی از احکام را تدوین کرده است که می تواند به صلاحدید خود پس از افتتاحیه چهارشنبه صادر کند تا برخی از آنها را تغییر دهد رئيس جمهور مشکوک ترین سیاست های ترامپ.
در اولین روز حضور من در دفتر ، بایدن قصد دارد دستورات اجرایی را جمع آوری کند که بخشی اساسی و بخشی نمادین خواهد بود. این موارد شامل لغو ممنوعیت سفر در چندین کشور عمدتا مسلمان است. پیوستن پاریس توافق نامه تغییر اقلیم ؛ گسترش محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر در اخراج و پرداخت وام های دانشجویی ؛ صدور حکم برای اختیارات املاک فدرال و سفرهای بین ایالتی ؛ و به آژانس ها دستور می دهد که نحوه متحد کردن کودکان جدا شده از خانواده خود را پس از عبور از مرز ، یادداشت منتشر شده در روز شنبه از کاخ سفید رئیس ستاد ران کلین.
این برنامه عملیاتی پس از آن اعلام می شود که بایدن اصرار می ورزد کنگره برای اتخاذ بسته ای با انگیزه های اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری و تسکین بیماری همه گیر. وی قصد دارد قوانین مهاجرت گسترده را در اولین روز ریاست جمهوری خود با ارسال تابعیت برای 11 میلیون نفر كه به طور غیرقانونی در این كشور زندگی می كنند ، ارسال كند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *