[ad_1]

پاریس: فرانسه روز چهارشنبه لورنس دس اتومبیل را منصوب کرد ، که به خاطر ارتقا social مسائل اجتماعی از طریق این شهرت یافته است هنر، به عنوان رئیس جدید موزه لوور – برای اولین بار یک زن مسئولیت بزرگترین موزه جهان از زمان افتتاح 228 سال پیش را به عهده خواهد داشت.
Des Cars در حال حاضر توسط Musee d’Orsay اداره می شود ، پاریس موزه ای قابل توجه که به هنر قرن نوزدهم اختصاص داده شده است ، جایی که او اکنون اولین رئیس زن در نوع خود است. میراث وی در آنجا شامل افزایش تعداد بازدید کنندگان جوان و ایجاد فضای فیزیکی بیشتر برای هنر و بازدید کنندگان است.
در طول چهار سال اقامت در اورسای ، مورخ 54 ساله هنر درباره برخی موضوعات بحث برانگیز موضع گرفت ، از جمله حمایت از بازپس گیری آثار غارت شده توسط نازی ها. وی گفت: “موزه بزرگ باید با تاریخ روبرو شود ، از جمله نگاه به تاریخ نهادهای خود ما.” وی در تصمیم فرانس اورسی برای بازگرداندن نقاشی “گل سرخ” گوستاو کلیمت به وراث صاحب قبلی آن ، نورا استیاسنی ، سهیم بود. نازی ها در سال 1938 آن را در وین از او دزدیدند. به راهنمایی Des Cars ، نمایشگاه موزه “مدل های سیاه: از جرکو تا ماتیس” در سال 2019 بر روی چهره های سیاه قبلا فراموش نشده در هنر فرانسه متمرکز است.
دس اتومبیل ، که از خانواده ای از نویسندگان و روزنامه نگاران است ، در ماه سپتامبر جانشین ژان لوک مارتینز خواهد شد ، که به دلیل ایجاد دسترسی لوور و نخبه گرایی در او اعتبار بیشتری دارد.[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *