[ad_1]

لس آنجلس: لری کینگ ، تعلیق های ورزشی ، همه مصاحبه ها را پخش کنید با رهبران جهان ، ستارگان سینما و جوزی معمولی به تعریف مکالمه آمریکایی برای نیم قرن کمک کرد ، شنبه درگذشت. او 87 ساله بود.
کینگ در مرکز پزشکی Cedars-Sinai در لس آنجلس ، استودیو و شبکه مشترک تاسیس شده توسط Ora Media در توییتر ، درگذشت. هیچ دلیلی برای مرگ اعلام نشده است ، اما CNN قبلا گزارش داده بود که وی در بیمارستان COVID-19 بستری شده است.
وی از سال 1985 تا 2010 به عنوان میزبان رادیو سندیکای ملی ، یک شب در CNN بود که در آن جوایز زیادی از جمله دو جایزه Peabody را از آن خود کرد.

کینگ با مصاحبه های مشهور خود ، بحث های سیاسی و بحث های فعلی ، فقط یک فرد دائمی روی هوا نبود. وی همچنین از کنجکاوی برای درج در هر مصاحبه ای جدا شد ، خواه سوال از قربانی حمله ای معروف به “دونده در پارک مرکزی” باشد یا از صنعتگر میلیاردر راس پرو ، که با اعلام نامزدی در نمایش کینگ ، رقابت ریاست جمهوری سال 1992 را به لرزه درآورد. .
در سالهای اولیه ، لری کینگ لایو در واشنگتن دی سی مستقر بود و فضای گرانشی را به نمایش می داد. به همین ترتیب یک پادشاه. او واسطه عادی بود که گیس های بزرگ Beltway از طریق او می توانستند به مخاطبان خود برسند و آنها این کار را کردند و اعتبار نمایش را به عنوان مکانی که اتفاقات رخ می داد ، اخبار را به دست می آوردند.
کینگ حدود 50،000 مصاحبه روی هوا انجام داده است. در سال 1995 ، او ریاست اجلاس صلح خاورمیانه را با رئیس سازمان آزادیبخش فلسطین یاسر عرفات ، پادشاه حسین اردن و نخست وزیر اسرائیل ییتزاک رابین بر عهده داشت. او از دالایی لاما تا الیزابت تیلور ، از میخائیل گورباچف ​​گرفته تا همه ، سلام کرد باراک اوباما، بیل گیتس به لیدی گاگا.
به ویژه پس از انتقال به لس آنجلس ، پخش های وی اغلب در میان اخبار افراد مشهور بود ، از جمله پاریس هیلتون ، که در مورد زمان زندان خود در سال 2007 صحبت کرد ، و دوستان و اعضای خانواده مایکل جکسون در مورد مرگ او در سال 2009 صحبت کردند
کینگ به خود می بالد که هیچ وقت برای مصاحبه زیاد آماده نشده است. سبک غیر مقابله ای آن مهمانانش را آرام کرده و به راحتی در دسترس عموم قرار می دهد.
وی در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در سال 1995 گفت: “من وانمود نمی كنم كه همه چیز را می دانم.” نه ، ژنو یا كوبا چطور؟ “من می پرسم ،” آقای رئیس جمهور ، از این کار چه چیزی را دوست ندارید؟ یا “بزرگترین اشتباهی که شما مرتکب شده اید چیست؟” این جذاب است. ”
در زمانی که سی.ان.ان به عنوان تنها بازیگر اخبار کابل ، از نظر سیاسی بی طرف تلقی می شد و کینگ در قلب موقعیت خود در میانه راه قرار داشت ، شخصیت های سیاسی و افرادی که در کانون اختلافات بودند به دنبال نمایش وی بودند .
و او به پذیرش میهمانانی مشهور بود که به گریزان بودن معروف بودند. فرانک سیناترا، که بندرت مصاحبه می کرد و اغلب با خبرنگاران روبرو می شد ، در سال 1988 با کینگ صحبت کرد که آخرین حضور مهم خواننده در تلویزیون چیست. سیناترا دوست قدیمی کینگ بود و این کار را کرد.
کینگ می پرسد: “چرا اینجا هستی؟” سیناترا پاسخ می دهد ، “از آنجا که شما از من خواسته اید بیایم و مدت زیادی بود که شما را ندیده بودم ، من فکر کردم که باید دور هم جمع شویم و صحبت کنیم ، فقط در مورد خیلی چیزها صحبت کنیم.”
کینگ هرگز ملاقات نکرده بود مارلون براندو، مصاحبه با او دشوارتر بود و مصاحبه با او دشوارتر بود وقتی که غول بازیگر خواست در برنامه کینگ حضور یابد. این دو چنان او را زدند که مکالمه 90 دقیقه ای خود را با یک آهنگ و بوسه بر دهان به پایان بردند. تصویری که طی هفته های آینده در کل رسانه ها بود.
پس از یک هفته مهمانی به مناسبت 25 سالگی خود در ژوئن 2010 ، کینگ ناگهان کناره گیری خود را از برنامه اعلام کرد و به بینندگان گفت: “وقت آن رسیده است که تعلیق های شبانه من را ببندم.” پیرس مورگان.
با عزیمت کینگ در دسامبر ، سوions ظن ها نسبت به مدت زیادی منتظر ماند تا این تعلیق ها را ببندد. زمانی که پیشرو در اخبار تلویزیون کابلی بود ، در زمان اوج خود ، 1998 ، زمانی که “لری کینگ زنده” 1.64 میلیون بیننده جذب کرد ، در زمان خود با کمتر از نیمی از مخاطبان ، در رتبه سوم قرار گرفت.
تا آن زمان ، نگرش گسترده او نسبت به مصاحبه مربوط به دوره ای از س irritالات تحریک کننده ، مزاحم یا سنگین از دیگر میزبانان بود.
در همین حال ، هر از گاهی ، باشگاه ها باعث شده بودند او از لمس یا بدتر به نظر برسد. وقتی کینگ س 2007ال کرد مثالی شگفت انگیز از سال 2007 است جری ساینفلد اگر وی داوطلبانه از محل نشستن خود خارج شد یا توسط شبکه خود ، NBC لغو شد.
ساینفلد با نگاه خیره پاسخ داد: “من در برنامه تلویزیونی شماره یک بودم ، لری”. “میدونی من کی هستم؟”
کینگ که همیشه یک کار اعتیاد آور بود ، برمی گشت و ظرف چند ماه از انجام وظایف شبانه خود ، برای CNN تبلیغات می کرد.
هنگامی که این سیستم عامل ظاهر شد ، او نوع جدیدی از افراد مشهور را به عنوان یک زبان طبیعی در توییتر پیدا کرد و بیش از 2 میلیون فالوور به دست آورد که او را به خاطر سبک باطنی اش مسخره و دوست داشتند.
“من هرگز در قایق رانی نبوده ام. (هش) Itsmy2cents ، “او در یک توییت معمولی در سال 2015 گفت.
حساب کاربری وی در توییتر احیای ستون USA Today بود که وی برای دو دهه ، پر از افکار یکپارچه و جدا از هم ، می نوشت. نورم مک دونالد هنگام بازی کینگ در Saturday Night Live نسخه ستاری از ستون را تحویل داد ، با خطوط تأخیری مانند “هرچه بیشتر به آن فکر می کنم ، بیشتر از استوا قدردانی می کنم”.
کینگ به طور مداوم پارود می شد ، اغلب با شوخی های به سبک قدیمی در اواخر برنامه های گفتگو توسط مجریان ، از جمله دیوید لترمن و کانن اوبراین ، اغلب با دومی ظاهر می شد تا به کار پخت بپردازد.
کینگ صادقانه به راه سیری ناپذیر اما بی نقص خود آمد.
او در سال 1933 ، لارنس هاروی زایگر ، فرزند مهاجران یهودی از اروپای شرقی متولد شد ، که در بروکلین بار و کوره ای را اداره می کرد. اما پس از مرگ پدرش ، هنگامی که لری پسر بود ، با جوانی آشفته و گاه فقیر مواجه شد.
کینگ که یکی از طرفداران ستارگان رادیو مانند آرتور گادفری و کمدین های باب و ری بود ، با رسیدن به بزرگسالی توجه خود را به سمت کار پخش معطوف کرد. وی با بیان اینکه میامی محل مناسبی برای نفوذ بود ، در سال 1957 به جنوب رفت و در یک ایستگاه کوچک AM کار را پیدا کرد که کف زمین را جارو می کرد. وقتی دی جی ناگهان رفت ، کینگ پخش شد _ و توسط مدیر ایستگاه ، که زایگر را “بیش از حد یهودی” می دانست ، نام خانوادگی جدیدی به او دادند.
یک سال بعد ، او به ایستگاه بزرگتری نقل مکان کرد ، جایی که وظایفش با سرعت عادی در حال گسترش بود و به عنوان میزبان مصاحبه روزانه که توسط یک رستوران محلی پخش می شد ، خدمت می کرد. او به سرعت مشخص شد که در مکالمه با پیشخدمت ها و افراد مشهوری که شروع به رها کردن می کنند به همان اندازه مهارت دارد.
در اوایل دهه 1960 ، کینگ به یک ایستگاه بزرگتر در میامی رفته بود ، ستونی را در روزنامه وارد کرد و خودش به یک شخصیت مشهور محلی تبدیل شد.
در همان زمان ، وی قربانی زندگی در مقیاس وسیع شد.
وی در زندگی نامه خود نوشت: “برای من مهم بود كه با” یك مرد بزرگ “روبرو شوم.
او بدهی ها و اولین ازدواج های شکسته خود را جمع کرد (هشت بار با هفت زن ازدواج کرد). او شرط می بندد ، وام های بدی می گیرد و نمی تواند مالیات خود را پرداخت کند. وی همچنین با یک سرمایه دار سایه در طرحی برای تأمین بودجه تحقیقات در مورد ترور رئیس جمهور کندی درگیر شد. اما هنگامی که کینگ مقداری از پول را برای پرداخت بدهی های معوقه خود جمع می کند ، شریک زندگی اش از او به دلیل سرقت بزرگ در سال 1971 شکایت می کند.
کینگ رادیوی خود را از دست داد و چندین سال برای یافتن کار تلاش کرد. اما در سال 1975 رسوایی تا حد زیادی بالا گرفت و ایستگاه قطار میامی به آن فرصت دیگری داد. کینگ با بدست آوردن محبوبیت محلی ، در سال 1978 برای میزبانی اولین برنامه گفتگوی ملی رادیو امضا کرد.
با استقبال از واشنگتن در اینترنت ، لری کینگ شو سرانجام در بیش از 300 ایستگاه شنید و کینگ را به یک پدیده ملی تبدیل کرد.
چند سال بعد ، تد ترنر ، بنیانگذار CNN ، به کینگ یک جایگاه در شبکه جوان خود ارائه داد. “لاری کینگ زنده” در اول ژوئن 1985 آغاز به کار کرد و به بالاترین امتیاز برنامه CNN تبدیل شد. دستمزد سالانه 100000 دلار کینگ در نهایت به بیش از 7 میلیون دلار رسید.
عادت سیگار کشیدن سه بسته در روز منجر به حمله قلبی در سال 1987 شد ، اما عمل جراحی بای پس کینگ باعث کندی سرعت وی نشد.
در همین حال ، او همچنان ثابت کرد که ، به گفته وی ، “من در ازدواج مهارت ندارم ، اما دوست پسر خوبی هستم”.
او تنها 18 سال داشت که در سال 1952 با دوست دختر دبیرستان فردا میلر ازدواج کرد. این ازدواج کمتر از یک سال به طول انجامید. در دهه های آینده ، او با آنت کی ، الین آکینز (دو بار) ، میکی ساتفین ، شارون لپور و جولی الکساندر ازدواج خواهد کرد.
در سال 1997 ، با شان ساوتویک ، خواننده و بازیگر کانتری ، 26 سال کوچکتر از وی ازدواج کرد. آنها در سال 2010 تقاضای طلاق می کنند ، اظهارنامه را لغو می کنند و سپس در سال 2019 دوباره درخواست طلاق می کنند.
این زوج دارای دو پسر بودند ، فرزند چهارم و پنجم کینگ ، چانس آرمسترانگ ، متولد 1999 و کانون ادوارد ، متولد سال 2000. در سال 2020 ، کینگ دو فرزند ارشد خود ، اندی کینگ و چای کینگ را از دست داد ، که به دلیل مشکلات بهداشتی غیرمستقیم درگذشت. هفته های یکدیگر
وی در دهه های اخیر مشکلات پزشکی دیگری نیز داشته است ، از جمله حملات قلبی متعدد و تشخیص دیابت نوع 2 و سرطان ریه.
در اوایل سال 2021 ، CNN گزارش داد که کینگ بیش از یک هفته با COVID-19 در بیمارستان بستری است.
با ناکامی هایش ، او در اواخر دهه 1980 به کار خود ادامه داد ، در نمایش های گفتگوی آنلاین و تبلیغات شرکت کرد ، زیرا حضور او در CNN کمتر شد.
کینگ یک بار گفت: “کار کن”. “این ساده ترین کاری است که من انجام می دهم.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *