[ad_1]

star.com.trشنبه ، 3 ژوئیه 2021 10:04 – به روز شده: شنبه 3 ژوئیه 2021 10:05

رانش زمین که پس از سیل شدید در ژاپن رخ داد ، ثانیه به ثانیه در حال نمایش بود. مقامات گفتند که 19 نفر مفقود شده اند. این لحظات ترسناک ثبت شد.

در ادامه از ابتدای هفته ، باران سیل آسا اقدامات خود را در سواحل اقیانوس آرام ژاپن ادامه می دهد.

کارشناسان نسبت به احتمال رانش زمین ، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در دره های تحتانی و کوه ها هشدار داده و هشدار داده اند که خطر لغزش و رانش زمین در حال افزایش است.

به دنبال تخلیه مقامات ، شهر آتامی در غرب توکیو قربانی زمین لغزش عظیم شد.

مقامات می گویند 19 نفر پس از باران شدید روز شنبه پس از رانش گسترده خاک ، آب و آوار به آتامی مفقود شدند.

سخنگوی Shizuoka ، Takamamichi Sugiyama گفت که ده ها خانه پس از رانش زمین در آتامی ، معروف به چشمه های آب گرم ، در خاک و آوار دفن شده اند.

تلویزیون ملی NHK تعداد مفقودین را 20 نفر اعلام کرد ، اما سوگیاما گفت که تاکنون حداقل 19 مفقود را تأیید کرده است ، اما تعداد آنها می تواند افزایش یابد.

سوگیاما در بیانیه ای گفت که باران شدید همراه با آتش نشانان و پلیس در منطقه ادامه دارد و نیروهای دفاع شخصی ژاپن نیز از عملیات نجات پشتیبانی خواهند کرد.

مقامات گفتند که رانش زمین با سرعت اتومبیل چندین بار رخ داد. برخی از تصاویر ثبت شده رانش های شدید و سریع زمین را نشان می دهد که از دامنه کوه به سمت شهر زیر حرکت می کنند.

آتامی یک استراحتگاه ساحلی در استان شیزووکا ، در حدود 100 کیلومتری جنوب غربی توکیو است. در منطقه زوسان که تحت تأثیر رانش زمین قرار دارد چشمه های آب گرم ، مناطق مسکونی و خیابان های خرید وجود دارد.

star.com.tr

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *