[ad_1]

پکن: لای شیاومینگرئیس سابق بزرگترین شرکت مدیریت دارایی دولتی چین جمعه پس از آن اعدام شد دادگاه وی را به جرم فساد مالی از جمله 276 میلیون دلار و تعصب به اعدام محكوم كرد.
دومین دادگاه مردم میانه شهرداری در تیانجین ، که وی را به اعدام محکوم کرد ، در اوایل حکم خود گفت که بین سالهای 2008 و 2018 ، لای ، رئیس سابق هیئت مدیره شرکت مدیریت دارایی Huarong چین ، از موقعیت های مختلف خود سوused استفاده کرده است. کمیسیون تنظیم مقررات م Instituteسسه بانکی چین سابق و Huarong ، از جمله دیگران ، برای کمک به برخی از سازمان ها و افراد خاص در زمینه تأمین مالی ، انعقاد قرارداد پروژه ها ، عملیات تجاری و ترویج یا انتقال کار.
در مقابل ، طبق حکم وی پول و هدایای بیش از 1.78 میلیارد یوان (حدود 276 میلیون دلار) را پذیرفت.
از اواخر سال 2009 تا ژانویه 2018 ، لای با استفاده از موقعیت های خود با همدستی با دیگران ، اقدام به سو m استفاده و اخاذی وجوه عمومی بیش از 25.13 میلیون یوان کرد. در حکم صادره ، وی همچنین به جرم تعصب شناخته شد.
در حکم دادگاه گفته شده که رشوه های لای “به ویژه عظیم” بوده و شرایط به ویژه جدی بوده است ، و خاطرنشان کرد که هدف جنایات وی بسیار بد بود.
در این گزارش آمده است ، جنایات وی موجب “ضرر بزرگ” منافع دولت و مردم شده است.
با توجه به شرایط جنایات وی ، دادگاه حکم داد که وی مستحق مجازات مجازات نیست.
رئیس جمهور چین هفته گذشته شی جین پینگ گفت: فساد همچنان بزرگترین خطر برای حزب کمونیست حاکم چین (ح.ک.چ) است.
شی گفت: “مردم عمیقا احساس می كنند كه در روزهای آشفته ، رهبری قوی حزب و اقتدار كمیته مرکزی ح.ک.چ چیزی است كه همیشه می توانند روی آن حساب كنند.”
شی در سخنرانی به نهاد قدرتمند ضد فساد CPC ، کمیسیون بررسی مرکزی انضباط (CCDI) گفت: “فساد ، به عنوان بزرگترین خطر برای اداره حزب ، هنوز وجود دارد.”
وی گفت انواع قدیمی و جدید فساد ادغام شده و فساد پنهان و پیچیده تر می شود.
شی با اشاره به اینکه تلاش وی برای پیوند که باعث محبوبیت وی در کشور شده است ، ادامه داد: “مبارزه بین فساد و تلاش های ضد فساد برای مدت طولانی ادامه خواهد یافت.”
وی گفت: “در مبارزه با فساد چاره ای وجود ندارد و ما باید علی رغم مشکلات پیش برویم.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *