[ad_1]

ارتش یمن تأیید کرده است که خطوط تأمین هوای مورد حمایت ایران در استان سعودی در مرز عربستان را قطع کرده است.

بر اساس اخبار آژانس رسمی SABA در یمن ، فرمانده تیپ 1 تیپ ساوا ، ژنرال محمد النعیمی در ارتش یمن در بیانیه ای گفت که سربازان ارتش در حال سازماندهی حمله به مواضع هوتو در استان Sada Med Es-Safra توسط 3 جبهه

نوایمی گفت که در نتیجه این حمله ، خطوط انتقال مواضع هوتو قطع شد ، افرادی وجود داشتند که توسط هوتوها کشته و زخمی شدند و برخی از آنها اسیر شدند.

حسینیه ها در استان دالی حمله کردند

از سوی دیگر ، در این تبرئه که در وب سایت ارتش یمن منتشر شده ، آمده است که حمله هوتو به مواضع ارتش در استان دالی متوقف شده است.

در جریان این حمله دهها هوتو در خونریزی کشته و زخمی شدند.

وب سایت Hutu گزارش داده است که مرزبانان سعودی حمله ای را به منطقه Er-Raku در استان Munebih Sada انجام داده اند. اخبار حاکی از کشته شدن 1 غیرنظامی و کشته شدن 1 غیرنظامی در این حمله ، شامل اطلاعات دقیق در مورد این حادثه نبود.

در یمن که مدت هاست بی ثباتی سیاسی در حال گسترش است ، حوثی های مورد حمایت ایران از سپتامبر 2014 شما و برخی مناطق را کنترل می کنند.

ائتلاف های عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) از مارس 2015 تاکنون از حسینی ها و دولت یمن حمایت می کنند.

طبق اعلام سازمان ملل در یمن ، یکی از بزرگترین بحران های بشردوستانه در جهان ، 80 درصد مردم به کمک و حمایت بشردوستانه نیاز دارند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *