[ad_1]

طبق بیانیه کتبی دفتر مطبوعاتی فرماندار عدن ، کمیته امنیت شهرستان جلسه ای به ریاست احمد حمید لملس فرماندار برگزار کرد.

به عنوان بخشی از این طرح ، تصمیم به راه اندازی اتاق عمل مشترک و نصب دوربین در مغازه ها و خیابان های عمومی برای جلب افرادی که از این قوانین پیروی نمی کنند ، گرفته شد و تصمیم بر این شد که با مشارکت همه واحدها یک کابل امنیتی در عدن معرفی شود. .

در این جلسه ، فرماندار آدن لملس با اشاره به اینکه نیروهای تروریستی و گروههای درگیر در عملیات خرابکارانه برای بر هم زدن امنیت و صلح در عدن دوباره فعال شدند ، گفت: “در پشت این اقدامات توزیع مجدد نقشه ها ، ایجاد یک تصویر ناپایدار از عدن برای جلوگیری از بازگشت نمایندگی های دیپلماتیک و جلوگیری از فعالیت سازمان های بین المللی. اهدافی از جمله مجبور کردن وی به ترک شهر وجود دارد. “از عبارات استفاده می کند.

اگرچه جزئیات بیشتری در مورد اقدامات امنیتی به اشتراک گذاشته نشده است ، اما زمان اجرای اقدامات فاش نشده است.

– فرودگاه ADEN و اردوگاه نظامی نظامیان جدا کننده در شهر هدف هستند

هنگام ورود اعضای کابینه تازه تشکیل شده از عربستان سعودی در 30 دسامبر سال 2020 ، سه انفجار در فرودگاه عدن رخ داد.

گزارش شده که در این انفجارها 28 نفر کشته و بیش از 100 نفر زخمی شده اند.

وزارت کشور یمن و GGK مستقر در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) حسینی های مورد حمایت ایران را به این حمله متهم کردند ، در حالی که محمد البوخیتی ، عضو دفتر سیاسی هوتو ، این ادعا را رد کرد: “ما هیچ کاری با حمله نداریم.” او از عبارات استفاده می کند

در 8 ژانویه ، یک هفته پس از حمله به فرودگاه عدن ، پایتخت موقت یمن ، انفجاری در یک کانتینر زباله در مقابل اردوگاه نظامی متعلق به نیروهای حزب امنی SSI رخ داد.

اشاره شد که انفجار در ظرف زباله باعث آسیب رساندن به دیوارهای مدرسه مجاور و همچنین سر و صدای زیادی در محیط شد ، اما کشته یا زخمی نشد

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *