[ad_1]

در کارزار واکسن زدن علیه نوع جدید ویروس کرونا (Kovid-19) ، که از 27 دسامبر در فرانسه آغاز شد ، با وجود یک هفته ، فقط 450 نفر واکسینه شدند ، این یک تمسخر در شبکه های اجتماعی بود.

طبق وب سایت “Ourworldindata” ، که داده های به روز واکسن Kovid-19 را جمع آوری می کند ، فرانسه آخرین کشور در زمینه واکسیناسیون Kovid-19 در جهان است.

اگرچه واکسیناسیون در همان روز آغاز شد ، اما بیش از 230،000 نفر در همسایه آلمان واکسینه شدند ، در حالی که در فرانسه فقط 450 نفر در یک هفته واکسینه شدند.

دولت پروژه Civic Collective را برای سرعت بخشیدن به روند کند آغاز خواهد کرد تا 35 نفر که امروز با قرعه کشی انتخاب می شوند بتوانند نظرات خود را در مورد استراتژی واکسیناسیون بیان کنند.

این کمپین ، که رئیس جمهور امانوئل مکرون از پیشرفت کند خود شکایت کرد ، در بالای لیست موضوعات ترند / TT به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت.

مصرف کنندگان زیر 35 “دستور کار” فرانسوی ، “آهسته بالیوود (فیلم هندی)” ، “ما همچنین همه گیری را شگفت زده کردیم.” ، “فرانسه نشان می دهد علاقه ای به ویروس ندارد.” ، “حتی زمانی که 850 نفر طول کشید تا تحقیقات … “،” از این به بعد. سپس همه چیز در کشور توسط این 35 نفر درخواست می شود. “،” این 35 نفر برنامه ملی آموزش را رهبری می کنند. “،” 35 فرانسوی برای ساخت نیروگاه هسته ای انتخاب شدند. “

یک کاربر گفت: “شورای ملی و مجلس سنا ما با حدود 1000 نماینده برای چه کاری هستند؟” نظر خود را بیان کنید

همچنین بسیاری از کاربران تخمین می زنند که استراتژی واکسیناسیون با وجود پزشکان و متخصصین اپیدمیولوژی تا 35 نفر بوده است.

– واکنش از متخصصان

از سوی دیگر ، کارشناسان بهداشت فرانسه همچنین “فیاسکو کامل” را در مورد عدم کفایت این کشور در کار واکسیناسیون ارزیابی کردند.

به گفته کارشناسان ، برای رسیدن فرانسه به هدف واکسیناسیون خود ، روزانه 32247 نفر باید واکسینه شوند.

از طرف دیگر ، گابریل آتال ، سخنگوی دولت ، بیانیه ای در مورد این واکنش ها ارائه داد و استدلال کرد که فرانسه مسیری متفاوت از دیگران را دنبال می کند و کمپین 6 ماهه واکسیناسیون به مدت 7 روز ارزیابی نمی شود. که افراد در معرض خطر ابتدا واکسینه می شوند.

در اوایل دسامبر ، نخست وزیر ژان کاستکس در ژانویه گفت که نزدیک به 1 میلیون نفر در کشور واکسینه می شوند.

– 12 هزار و 489 مورد جدید

طبق آخرین داده های رسمی اعلام شده روز گذشته در فرانسه ، تعداد افراد یافت شده با Kovid-19 در این کشور 12 هزار و 489 نفر افزایش یافته و به 2 میلیون و 655 هزار و 728 نفر رسیده است.

با مرگ 157 نفر از کوید -19 ، تلفات جانی به 65 هزار و 37 نفر افزایش یافت.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *