[ad_1]

سئول: مخالفت محافظه کار در کره جنوبی در انتخابات چشمگیر در انتخابات شهردار در دو شهر بزرگ این کشور پیروز شد ، نتایج روز پنجشنبه نشان داد که علامت بدی برای مون جائه این است حزب دموکرات یک سال قبل از نظرسنجی بعدی ریاست جمهوری.
هر دو سمت دموکرات ها سال گذشته به دلیل اتهامات آزار و اذیت جنسی خالی شد و شهردار سئول پارک وون خیلی زود در حالی که رهبر بندر جنوبی بوسان استعفا داد.
بین آنها ، دو شهرداری حدود یک چهارم جمعیت ملی را نمایندگی می کنند و آرا قبل از انتخابات ریاست جمهوری مارس 2022 به عنوان فشار سنج مهم افکار عمومی تلقی می شود.
در سئول ، اوه سه هنگ از حزب محافظه کار خلق ، بر اساس کمیسیون ملی انتخابات، برنده شدن در تمام 25 منطقه از شهر.
آه ، او قول داد “بسیاری از شهروندان سئول را که درد دارند در آغوش بکشد”.
حاشیه حفاظت از محافظه کاران در بوسان حتی بیشتر بود – 62.7٪ به 34.4٪.
مون و حزب دموکراتیک او در ماه های اخیر در میان خشم عمومی نسبت به افزایش قیمت مسکن ، تعمیق نابرابری و رسوایی های مربوط به فساد و سو abuse استفاده جنسی با مشارکت مقامات ارشد ، با کاهش رتبه در ماه های اخیر دست و پنجه نرم کرده اند.
به گفته سخنگوی رئیس جمهور ، قول مون گفت: “من به شدت مواخذه مردم را قبول می كنم ،” من كنار می آیم و امور دولتی را با احساس مسئولیت بسیار سنگین تر انجام می دهم.
دو شهردار جدید 14 ماه باقی مانده از دوره چهار ساله پیشینیان خود را سپری خواهند کرد.
این کمیسیون افزود ، این اولین بار بود که مشارکت در انتخابات محلی از 50 درصد فراتر می رفت.
طبق نظرسنجی گالوپ کره ، مون – که در قانون اساسی کره جنوبی به یک دوره محدود شده است – هفته گذشته شاهد رأی دادن به رکورد کمترین میزان 32 درصدی بود ، با 58 درصد مخالفت با کارهایی که انجام می دهد.
آخرین نتیجه آرا کاملاً در تضاد با انتخابات پارلمانی یک سال پیش است ، زمانی که حزب دموکرات از یک پیروزی گسترده برخوردار شد که اکثریت فوق العاده ای را در آن به دست آورد. گردهمایی ملی.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *