[ad_1]

واشنگتن: آمریکا وزارت دادگستری دستگیر و به عنوان عضو ارشد یک فصل راست افراطی در سیاتل متهم شد پسران مغرور این گروه روز چهارشنبه به دلیل اتهامات وی در شرکت در طوفان 6 ژانویه از سوی طرفداران طرفدار ترامپ در پایتخت ایالات متحده آمریکا شرکت کرد.
به طور جداگانه ، دو عضو دیگر پسر مغرور ، از جمله رهبر هاوایی این گروه ، توسط هیئت منصفه عالی فدرال به جرم توطئه برای ممانعت متهم شدند کنگرهگفت: وزارت دادگستری
دادستان ها می گویند ایتان نوردین ، ​​30 ساله ، معروف به روفیو پانمن ، در صورت مجرم بودن در جلوگیری از اقدامات رسمی دولت ، می تواند تا 20 سال زندان محکوم شود. وی همچنین با اتهامات دیگری از جمله کمک به او همکاری می کند.
نوردین در این باره اظهار نظری نکرد و وكیل وی در جلسه دادرسی در دادگاه فدرال در این مورد اظهار نكرد واشنگتن مشخص کنید که آیا مشتری او قصد دارد در مورد هزینه ها اختلاف کند. قاضی جلسه رسیدگی را برای بررسی درخواست دولت برای بازداشت نوردیان تا زمان رسیدگی به دادگاه تعیین کرد.
دادستان گفت: نوردین “گروهبان اسلحه” است که برای رئیس سیاتل “پسران مغرور” معرفی می شود ، یک گروه افراطی است که خود را “یک سازمان برادرانه غرب گرایانه برای مردانی که از عذرخواهی به دلیل ایجاد جهان مدرن امتناع می کنند” توصیف می کند. .
نوردین تنها ساعاتی پس از آنکه کانادا پسران مغرور را یک گروه تروریستی خواند ، دستگیر شد و گفت که اگرچه این گروه هرگز در کانادا حمله ای انجام نداده بود ، اما اطلاعات داخلی هر روز بیشتر نگران می شد.
بنیانگذار پسر افتخار ، گاوین مکین ، یک کانادایی است که در ایالات متحده زندگی می کند.
کیفرخواست علیه نیکلاس اوکس، 34 ساله از هونولولو و نیکلاس دکارلو ، 30 ساله ، از بورلسون ، تگزاس ، گفت که این دو نفر قبل از 6 ژانویه توافق کرده بودند که برای “توقف ، تأخیر و ممانعت” از اعتبار نامه رئیس جمهور به واشنگتن سفر کنند. جو بایدنوزارت دادگستری گفت ، پیروزی در انتخابات. این شورش منجر به پنج کشته شد ، از جمله یک افسر پلیس کاپیتول.
در این بیانیه آمده است که اوچ و دکارلو پس از ورود به کاپیتول فیلم های واقعی خود را از اقدامات خود در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و “با نوشتن کلمات” KILL THE MEDIA “را بر روی درب یادبود خود” لکه دار کردن کاپیتول ایالات متحده را “.
وزارت دادگستری گفت ، در صورت محکومیت ، دی کارلو و اوچ حداکثر مجازات 20 سال زندان دارند. هر دو نفر ماه گذشته دستگیر شدند.
در بیانیه ای به نقل از سیاتل تایمز ، خانواده نوردین گفتند: “ما مدتها تلاش کرده ایم که پسرمان را از راهی که امروز منجر به دستگیری وی شده است خارج کنیم – فایده ای نداشت.”
دولت بایدن هشدار داده است كه افراط گرایی داخلی تهدیدی فزاینده در پی آشوب كاپیتول است ، یك جدایی شدید از شیوه رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ گروههایی مانند پسران مغرور و نگهبانان سوگند.
در مناظره انتخاباتی ماه سپتامبر با بایدن ، ترامپ به پسران مغرور گفت “عقب نشینی کنید و بایستید”.
FBI او هنگام تحقیق در مورد شورشهای کاپیتول ، توجه ویژه ای به پسران مغرور ، نگهبانان سوگند ، و سایر گروههای راست افراطی و شبه نظامیان ضد دولت دارد.
به گفته دو منبع ، اوایل روز چهارشنبه ، رویترز گفت که وزارت دادگستری در مراحل اولیه بررسی این مسئله است که آیا می تواند اعضای گروه های راست افراطی را که تحت یک قانون فدرال معمول علیه جرایم سازمان یافته استفاده می شوند ، در حمله به کاپیتول متهم کنند ، مقصر دانست. مقامات اجرای قانون.
ماه گذشته ، دولت کیفرخواست علیه دو عضو دیگر پسر مغرور – دومنیک پتزولا و ویلیام پپه – به اتهامات توطئه برای ممانعت از پلیس کاپیتول در 6 ژانویه تشکیل داد.
دادستان ها همچنین جوزف بیگز ، عضو پسران مغرور را به طور جداگانه متهم می كنند ، كه به گفته دادستان ها ، هنگام راهپیمایی در خیابان مشروطه در 6 ژانویه با نوردین فیلمبرداری شده است.
در شکایت کیفری علیه Nordean ، بازرسان بخشهایی از پستهای وی را در صفحه شبکه اجتماعی Parler وی به اشتراک گذاشتند ، که به گفته آنها نشان می دهد “او و دیگر اعضای پسران مغرور قصد دارند گروهی را از قبل سازماندهی کنند تا تلاش کنند موانع پلیس را بشکنند و وارد ساختمان کاپیتول ایالات متحده. ”
به عنوان مثال ، در 27 دسامبر ، Nordean پیامی منتشر کرد و در آن خواستار کمک در به دست آوردن “تجهیزات ایمنی / امنیتی” و تجهیزات ارتباطی شد.
سپس ، دو روز قبل از ناآرامی ها ، وی نوشت: “به آنها یادآوری کنید روزی که تصمیم گرفتند با ما بجنگند”.
در همان روز ، او پادکست ویدیویی را برای مصاحبه با یک مرد ناشناس در مورد برنامه های آنها برای شرکت در یک راهپیمایی در واشنگتن بارگذاری کرد.
در تبادل نظر ، این دو ایده استفاده از استتار به جای پسرهای معمول افتخار سیاه و زرد را مشخص کردند ، و افراد ناشناس همچنین از حامیان “کمک های مالی” شان تشکر کردند.
هیچ یک از دیگر متهمان پسر مغرور هنوز حکم صادر نکرده اند. پتزولا و په په قرار است هفته آینده در دادگاه حاضر شوند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *