[ad_1]

لندن: شاهزاده ویلیام انگلیس آخرین عضو خانواده سلطنتی است که مردم را به واکسیناسیون تشویق می کند تا از خود در برابر Covid-19 محافظت کنند و گفت که این یک روش “واقعاً بسیار مهم” برای مبارزه با بیماری همه گیر است.
ویلیام ، دوک 38 ساله کمبریج ، طی یک مصاحبه ویدیویی با مودا مستقر در هندی ، مستقر در لندن ، به این موضوع پرداخت و وی در مورد غلبه بر هرگونه اضطراب در مورد نیش صحبت کرد.
نفر دوم در صف سلطنت انگلیس ، نظرات مادربزرگش ملکه الیزابت دوم را درباره اهمیت واکسیناسیون تکرار می کند و همچنین از ایمان به اطلاعات غلط درباره نیش های موجود در شبکه های اجتماعی هشدار می دهد.
ویلیام که به مصاحبه ویدیویی با همسرش کاترین / کیت میدلتون پیوست گفت: “من و کاترین به هیچ وجه متخصص پزشکی نیستیم ، اما اگر تسلی خاطر وجود داشته باشد ، ما می توانیم از صمیم قلب از واکسیناسیون حمایت کنیم. این واقعاً بسیار مهم است.”
وی گفت: “ما با بسیاری از افراد در این باره صحبت كرده ایم و تاكنون جذب آن شگفت انگیز بوده است. ما باید ادامه دهیم تا نسل های جوان تصور كنند كه داشتن آن برای آنها واقعاً مهم است.”
شیوالی مودا از ابتدای شیوع همه گیر به دلیل بیماری پزشکی از قبل محافظت شده است و همسرش هیرن و دخترانشان شیاما 11 ساله و جوتی 9 ساله به تماس ویدیویی پیوستند.
مودا گفت: “ایده این واکسیناسیون جدید است ، اما هرچه تعداد بیشتری از افراد این واکسیناسیون را انجام دهند ، در آن صورت می فهمید که واقعاً کمک می کند ، و اعداد نشان می دهد که اعداد در حال کاهش هستند – همه موارد مثبت”.
پیانوهای بزرگ به مودا – که مبتلا به دیابت نوع 2 است – گوش می دهند و می گویند که چگونه پیام های رسانه های اجتماعی بر او تأثیر می گذارد ، اما گفتگو با اعضای خانواده ، آنها واکسن خود را دریافت می کنند ، همچنین متخصصان پزشکی و موسسه خیریه دیابت انگلیس او را برای گرفتن واکسن تشویق می کنند.
بنابراین بسیار خوب است که شیوالی برای حل آن وقت می گذارد و به این نتیجه می رسد که “من باید این کار را انجام دهم” زیرا رسانه های اجتماعی گاهی غرق در شایعات و اطلاعات غلط زیادی می شوند ، بنابراین باید کمی مراقب باشیم که اعتماد و از کجا اطلاعات خود را می گیریم ، “ویلیام گفت.
وی افزود: “به ویژه برای کسانی که از نظر بالینی نیز آسیب پذیر هستند ، انجام این واکسن ها بسیار مهم است ، موفق باشید.”
آخرین مداخله سلطنتی چند روز پس از آن انجام شد كه ملكه ، در یك مصاحبه ویدیویی با مقامات بهداشتی ، در مورد اینكه چگونه تجربه خود را در دریافت دوز اول واكسن در ماه گذشته بدون درد یافت ، صحبت كرد و مردم را ترغیب كرد تا درمورد احضار دیگران به دیگران فكر كنند و واكسن خود را بگیرند. خدمات بهداشت ملی (NHS).
پادشاه 94 ساله در یک گفتگوی ویدیویی با مقامات بهداشتی که توزیع در انگلیس ، ولز ، اسکاتلند و ایرلند شمالی را توزیع می کند ، از برنامه واکسیناسیون تحت هدایت NHS حمایت کرد. او و همسرش ، پرنس فیلیپ 99 ساله ، ماه گذشته دو دوز اول خود را دریافت کردند.
در حال حاضر واکسیناسیون در بیش از 1600 سایت در سراسر انگلیس از جمله مساجد ، موزه ها و زمین های راگبی انجام می شود ، توزیع مراکز به این معنی است که 98 درصد کشور حداقل 10 سرویس با حداقل یک سرویس واکسیناسیون زندگی می کنند.
بیش از 18 میلیون نفر قبلاً اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند ، معادل یک از سه بزرگسال در انگلستان ، با هدف دولت برای پوشش همه بزرگسالان در 31 ژوئیه.
انتشار واکسن – در حال حاضر با تزریق Pfizer / BioNTech و Oxford / AstraZeneca – پس از اعتصاب به چهار گروه اولویت دار ، وارد مرحله بعدی خود شده است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *