[ad_1]

شورای امنیت سازمان ملل برای سومین بار برای دیدن تنش های فزاینده بین اسرائیل و فلسطین و حمله هوایی به غزه تشکیل جلسه داد.

گوترش خطاب به این شورا گفت: مرگ و ویرانی در غزه و اسرائیل امیدهای همزیستی و صلح را از بین می برد و گفت: باید اخراج سریعا متوقف شود.

گوترش گفت: “موشك ها و خمپاره ها از يك طرف ، حملات هوايي و بمباران توپخانه بايد بلافاصله متوقف شوند.” گفت

گوترش گفت که سازمان ملل متحد به ملاقات با همه طرف های آتش سوزی ادامه می دهد و گفت که از مرگ غیرنظامیان فلسطینی در غزه ، از جمله زنان و کودکان وحشت زده است و از دست دادن جان اسرائیلی ها با موشک های شلیک شده از غزه شنیده است.

– هشدار خطرناک جدید برای SAVATM

گوترش با یادآوری مسئولیت همه رهبران در مهار سخنان وحشتناک و کاهش تنش های رو به رشد ، گفت: “نقش ها مارپیچی از خشونت را با پیامدهای ویرانگر ، نه تنها برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها ، بلکه برای منطقه پیش می برد و می تواند تهدیدی جدید برای منطقه باشد. به طور کلی. “او ساکن است.

– ایمنی و مردم KRZ RSK

دبیرکل هشدار داد که در صورت ادامه تیراندازی ، می توان یک بحران امنیتی را که به سختی قابل کنترل است و یک بحران بشردوستانه ایجاد کرد.

گوترش با اشاره به اینکه هدف قرار دادن و تخریب دفاتر روزنامه نگاران در غزه بسیار نگران کننده است ، گفت: به خبرنگاران اجازه داده می شود بدون ترس و آزار و اذیت آنها را ببرند. گفت

گوترش ، متعهد به اسرائیل و فلسطین برای پایان دادن به این “خونریزی بی معنی ، ترور و ویرانی” و احترام به قانون بین المللی بشردوستانه و حقوق بشر ، “تنها راه ما این است برای وزرای هر دو کشور ، در سازمان ملل مربوط قطعنامه ها ، حقوق بین الملل و تفاهمات قبلی. “همچنین شناخت متقابل ، بازگشت طرفین به مذاکره برای راه حل دو کشور وجود دارد ، جایی که آنها در صلح و اعتماد در کنار یکدیگر خواهند بود. هرچه این چرخه خشونت بیشتر طول بکشد ، دستیابی به هدف نهایی دشوارتر خواهد بود ارزیابی.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *