[ad_1]

جکسونویل: الف فلوریدا خانمی که سال گذشته مشتری در فروشگاه Pier 1 در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا سرفه کرد ، به 30 روز زندان محکوم شد.
دیوید چپمن ، مدیر ارتباطات در دفتر دادستان ایالتی ، در یک ایمیل گفت: یک قاضی در روز پنجشنبه در جکسونویل همچنین به دبرا هانتر دستور پرداخت 500 دلار جریمه نقدی ، شش ماه مشروط و مشارکت در ارزیابی سلامت روان همراه با مدیریت خشم را داد. جکسونویل همچنین به وی دستور داده شد تا هزینه آزمایش Covid-19 قربانی را تأمین کند.
هانتر برای یک روز زندان در زندان وام دریافت کرد. وی در ماه ژوئن گذشته پس از ضبط عمدی سرفه درمورد مشتری دیگر هنگام مشاجره با کارمندان فروشگاه ، دستگیر شد. به گفته بازرسان ، هدر اسپراگ ، مقتول شروع به ضبط دیدار گرم هانتر با کارمندان کرد. هانتر قبل از رفتن به طبقه بالا و گفت كه قصد سرفه او را دارد ، او را مشاهده كرد و حركتی گستاخانه انجام داد. و سپس او سرفه کرد ، دستور بازداشت را گفت.
اسپراگ ، که تحت معالجه تومور مغزی است ، به قاضی گفت که روزها با نگرانی در جستجوی مکانی بود که وی و خانواده اش از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گیرند. وی گفت ، آزمایشات در نهایت منفی بود.
شوهر هانتر به قاضی گفت که آنها با مشکلات زیادی روبرو شده اند که منجر به حادثه شده است ، از جمله از دست دادن همه چیز در آتش سوزی خانه. اخبار از FirstCoast گزارش ها.
شوهر هانتر در دادگاه گفت: “به نظر می رسید هوا در یک بالون باد می شود و او سرانجام به جایی رسید که دیگر نمی تواند هوا را اداره کند.” “و سپس او سرانجام به چیزی مالش داد و فقط بیرون پرید.”
هانتر به قاضی گفت كه خانواده اش تاوان اشتباهات او را پرداخت كرده اند و افزود كه فرزندانش همچنان دوستان خود را از دست می دهند و دیگر به جامعه خود نمی روند.
وی به قاضی گفت: “من بچه هایم را می بینم که سر خود را پایین می آورند و در جهت مخالف می چرخند تا شناخته نشوند یا به آنها نزدیک نشوند.” “و من دقیقاً می دانم که آنها چه احساسی دارند ، زیرا من همین کار را می کنم.”
جیمز روت ، قاضی دادگاه منطقه دووال ، قبل از صدور حکم زندان ، گفت که این واقعیت که شهادت هانتر کمتر در مورد چگونگی آسیب رساندن به قربانی و بیشتر در مورد تأثیر اعمال او بر خانواده اش متأثر شده است.
“فرزندان او این مشکل را ایجاد نکردند ، و شوهرش صحبت نکرد ، و او در مورد چگونگی تغییر دنیای او صحبت کرد و در فیس بوک و چیزهایی از این قبیل گریه کرد و آنها نمی توانند به باشگاه کشورشان یا هر مکان دیگری بروند ، “روت گفت:” اما من هنوز ابراز تأسف یا ابراز قابل توجهی از تأثیری كه در این مورد بر قربانی داشته است ندیده ام! ”
Sprague گفت که این جلسه او را مبهوت و وحشت زده کرد.
وی گفت: “من از سلامتی و ایمنی فرزندانم نگران بودم و فکر می کردم که اگر عمداً آلوده شوم چگونه می توانم خودم را در جهان برای محافظت از آنها – در یک خانوار 12 نفره” منزوی کنم.
او به قاضی گفت که فکر می کند باید در مورد اقدامات هانتر پاسخگو باشد ، به همین دلیل تصمیم گرفت این حادثه را گزارش کند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *