[ad_1]

رئيس جمهور بایدن روز چهارشنبه مجموعه ای از دستورات اجرایی که هدف آنها “مقابله با تهدید موجود تغییر آب و هوا” در دولت فدرال است ، ضمن تأکید بر ایجاد شغل. “من فکر می کنم ما برای مقابله با این بحران آب و هوایی مدت زیادی منتظر مانده ایم. دیگر نمی توانیم صبر کنیم. وقت آن است كه عمل كنیم. “بایدن در كاخ سفید صحبت كرد.
رئیس جمهور بسیاری از دستورات اجرایی را به عنوان فرصت های شغلی تعیین کرد ، از جمله موارد دیگر ، قول استفاده از قدرت خرید دولت فدرال برای خرید ناوگان عظیمی از خودروهای آلاینده صفر را داد. “این به معنای یک میلیون شغل جدید در صنعت خودروی آمریکا است.”
دستورات اجرایی روز چهارشنبه همچنین اهداف گسترده جدید سیاست خارجی را تعیین می کند ، از جمله مشخص می کند که ، برای اولین بار ، تغییر اقلیم بخشی اساسی از کلیه تصمیمات سیاست خارجی و امنیت ملی خواهد بود.
نماینده بین المللی اقلیم بایدن ، جان کریدر اوایل روز گفت که ایالات متحده میزبان اجلاس بین المللی تغییر آب و هوا است روز زمین، 22 آوریل. کری قول داده است که تا آن تاریخ مجموعه جدیدی از اهداف خاص را اعلام خواهد کرد که جزئیات چگونگی کاهش انتشار دی اکسید کربن توسط ایالات متحده را شرح می دهد. توافق نامه پاریس.
بایدن پیش از این به آژانس حفاظت از محیط زیست دستور داده است که روند بازیابی بزرگترین سیاست دولت فدرال برای محدود کردن انتشار کربن را آغاز کند – قانونی از دوران اوباما که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از اتومبیل طراحی شده است. ترامپ پارسال برده همچنین به آژانس های فدرال دستور داده می شود یارانه های سوخت های فسیلی را حذف کنند “و فرصت های جدید را برای تحریک نوآوری شناسایی کنند.” به طور جداگانه ، بایدن خواستار یک مسیر مبارزاتی برای بررسی تخفیفات مالیاتی شرکت های نفتی شد – میلیاردها دلار برای صنایع نفت ، زغال سنگ و گاز – به منظور کمک به پرداخت هزینه 2 تریلیون دلار برای تغییر برنامه های آب و هوایی خود ، اگرچه پیش بینی می شود که این طرح بسیار قوی باشد مخالفت در کنگره.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *