[ad_1]

هانوی، ویتنامرئیس حاکم حزب کمونیست نگوین فو ترونگرسانه های دولتی روز یکشنبه گزارش دادند ، 76 ساله برای یک دوره نادر پنج ساله پنج ساله دوباره انتخاب شده است ، و موقعیت خود را به عنوان یکی از رهبران قوی و طولانی مدت این کشور در دهه های گذشته تأیید کرد.
ترونگ که در راس آخرین مبارزات قدرت در کنگره در سال 2016 ظاهر شد و از پنج سال پیش سرکوب فساد را رهبری کرد ، یک استثنا در قوانین حزب دریافت کرد که افراد بالای 65 سال را به بازنشستگی نیاز دارد.
“رفیق نگوین پو ترونگ به عنوان دبیرکل کمیته مرکزی حزب کمونیست حزب انتخاب شد ویتنام، اصطلاح XIII ، “رسمی ویتنام آژانس خبری (VNA) گزارش داد.
انتخاب مجدد ترونگ به عنوان دبیرکل حزب در کنگره 5 ساله حزب در هانوی برگزار شد ، جایی که 1600 نماینده حزب از ویتنام جلسات هشت روزه ، بیشتر پشت درهای بسته ، برای انتخاب یک تیم مدیریتی جدید برای پشتیبانی به پایان می رسد ویتنامادامه موفقیت اقتصادی – و مشروعیت حاکمیت حزب.
ویتنام این حاکم عالی ندارد و رسماً توسط چهار “ستون” اداره می شود: رئیس حزب کمونیست آن ، قدرتمندترین پست. رئيس جمهور؛ نخست وزیر؛ و رئیس مجلس شورای ملی.
در حالی که صعود به بالاترین سطح سیاست ویتنام توسط مقررات حزب اداره می شود ، در حقیقت روند بسیار مخفیانه حول محور اجماع و جنگ برای کنترل دفتر سیاسی است.
این بدان معناست که می توان موارد استثنایی را در مورد قوانین اعطا کرد – به ویژه اگر هیچ توافقی در مورد بهترین کاندیداها حاصل نشود.
از زمان روی کار آمدن در سال 2011 ، ترونگ یک پایگاه نیرو ایجاد کرده است که وی را در بالای مبارزه با نخست وزیر سابق نگوین تان دونگ در آخرین کنگره در سال 2016 دیده است.
سرکوب فساد اداری ، که توسط منتقدان دولت با انگیزه های سیاسی توصیف شده است ، موجب شده است که ده ها مقام عالی رتبه ، از جمله یک عضو دفتر سیاسی ، به حبس های طولانی مدت محکوم شوند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *