[ad_1]

بیستمین نشست وزیران ، که در آن سازمان 13 نفری کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به رهبری عربستان سعودی و وزیران انرژی و نفت 10 کشور غیر نفتی به رهبری روسیه برای ارزیابی شرایط بازار گرد هم آمدند. و در مورد اندازه کاهش تولید که در کنفرانس ویدئویی برگزار می شود بحث کنید.

در بیانیه اوپک آمده است که همه گیری نوع جدید کروناویروس (کووید -19) همچنان باعث ایجاد عدم قطعیت می شود ، اما اصول بازار تقویت شده است.

مطابق با اجماع گروه در مورد اصول و چشم اندازهای کنونی بازار نفت ، اعلام شد که برنامه تنظیم تولید که در نوزدهمین نشست وزیران تعیین شده است ، ادامه می یابد و افزایش تولید 400000 بشکه در روز محقق خواهد شد. برای ماه اکتبر

از سوی دیگر ، پس از نشست اوپک + ، قیمت هر بشکه نفت خام برنت 1.18 درصد نسبت به بسته شدن دیروز کاهش یافت و به 70.78 دلار رسید. قیمت هر بشکه نفت خام وست تگزاس (WTI) با 1.28 درصد کاهش به 67.62 دلار رسید.

نشست بعدی گروه در 4 اکتبر برگزار می شود.

تماس با گروه OPEK + برای “افزایش تولید روغن”

جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی آمریکا از گروه اوپک پلاس خواسته است تا تولید نفت خود را افزایش دهند و می گوید که قیمت های بالای سوخت در صورت عدم کنترل ، خطر آسیب به روند بهبود جهانی جهانی را در پی دارد.

سالیوان با اشاره به اینکه قیمت نفت خام بالاتر از پایان سال 2019 قبل از شیوع بیماری همه گیر کووید -19 است ، گفت که اگرچه گروه اوپک + با افزایش تولید موافقت کرد ، اما این افزایش ها جبران نخواهد کرد. توسط گروه در طول اپیدمی تا سال 2022.

سالیوان همچنین تاکید کرد که این افزایش ها در “لحظه بحرانی” بهبود جهانی کافی نیست.

روندهای اجرایی تصمیم اوپک + احزاب را افزایش می دهد

در حالی که گروه تصمیم گرفت تولید نفت خود را ماهانه 400 هزار بشکه در ماه برای هر ماه در طول دوره اوت- دسامبر در نوزدهمین نشست وزیران که در 18 ژوئیه تشکیل شد افزایش دهد ، مدت توافق کاهش تولید 10- وزارتخانه در شرایط اضطراری جلسه ای که در 12 آوریل 2020 برگزار شد ، تمدید از آوریل 2022 تا 31 دسامبر 2022 را اعلام کرد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *