[ad_1]

مردم پس از آنکه رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوکو اصلاح مالیات پیشنهادی دولت در بوگوتا ، کلمبیا را پس گرفت ، در میدان بولیوار جشن می گیرند. عکس AP

BOGOTA: رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوک روز یکشنبه گفت که پس از اعتراضات کشنده و مخالفت گسترده قانونگذاران ، اصلاحات مالیاتی پیشنهادی را پس خواهد گرفت ، اگرچه وی اصرار داشت که اصلاحات برای اطمینان از ثبات مالی هنوز لازم است.
این اعتراضات – که از زمان آغاز چهارشنبه منجر به کشته شدن تعدادی در کشور شده است – با وجود اعلامیه ، روز یکشنبه در برخی از شهرها ادامه یافت.
Duque روز جمعه گفت كه این قانون برای حذف برخی از بحث برانگیزترین نكات خود اصلاح می شود – از جمله تساوی مالیات فروش آب و برق و برخی مواد غذایی ، اما قبل از آن دولت اصرار داشت كه این قانون قابل لغو نیست.
“من می پرسم کنگره قانون پیشنهادی توسط وزارت امور مالی “و Duque در یک ویدئو گفت: و فورا یک قانون جدید را که نتیجه اجماع برای جلوگیری از عدم اطمینان مالی است ، پردازش کنید.”
اصلاحاتی که دولت خواسته است برای ایجاد ثبات حیاتی است کلمبیادوک گفت ، امور مالی ایالات متحده ، حفظ اعتبار و اعتبار برنامه های اجتماعی خود ، همچنان ضروری است.
وی گفت ، احزاب سیاسی ، مقامات محلی ، رهبران مشاغل و جامعه مدنی طی چند روز گذشته ایده های ارزشمندی ارائه داده اند.
دوک گفت ، در مورد نیاز به مالیات و سود سهام موقت تجارت ، افزایش مالیات بر درآمد برای ثروتمندترین و عمیق ترین اقدامات ریاضت اجماع وجود دارد.
وی گفت: “زمان آن است كه همه ما بدون سوice نیت با هم كار كنیم.”
بانک مرکزی روز جمعه هشدار داد که عدم موافقت با اصلاحات می تواند تأثیر منفی بر اقتصاد داشته باشد ، در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران از قبل میزان اعتبار کشور را بر اساس درجه سرمایه گذاری تعیین کرده اند.
قانون گذاران ، اتحادیه ها و سایر گروه ها از این اعلامیه به عنوان یک پیروزی استقبال کردند. در بعضی از محله ها می توانید cacerolazo جشن ، اعتراضات سنتی را بشنوید که در آن مردم گلدان ها و ماهی تابه ها را می زنند.
ایوان چپا سناتور چپگرا در توییتر خود گفت: “این جوانان ، سازمانهای اجتماعی و شهروندان بسیج شده هستند که مرگ را دیده اند و دولت را شکست داده اند.” “بگذارید دولت اصلاحات آرایشی مشابه را ارائه ندهد. شهروندان ترفندها را نمی پذیرند.”
هنوز سرشماری ملی مشخصی از مرگ و میر مربوط به اعتراض در میان حوادث سرقت ، تخریب وسایل حمل و نقل عمومی و سد معبر در چندین شهر وجود ندارد.
مقامات محلی در کالی ، سومین شهر بزرگ کشور و که در آن تظاهرات با خشونت بیشتری برگزار شد ، سه مورد را تایید کردند. یک مرگ در شهر Neiva و شهرداری مادرید رخ داد و یک افسر پلیس در Soacha کشته شد.
در بیانیه بعد از ظهر ، دادستان ها گفتند که آنها در حال بررسی 14 مرگ در سطح ملی هستند ، در حالی که گروه های حقوق بشری گفتند که پلیس از آنها سو especially استفاده کرده است – به ویژه در کالی – و گفت که بیش از 20 مرگ وجود دارد.
رئیس پلیس ملی گفت که نیروها تمام اطلاعات لازم را در تحقیقات دادستان کمک می کنند.
Duque گفت اواخر روز شنبه شهرهایی که در معرض خطر اخلال قرار دارند کمک نظامی دریافت می کنند ، این پیشنهاد توسط رد شد بوگوتا شهردار کلودیا لوپز.

فیس بوکتوییترلینک شدهپست الکترونیک

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *