[ad_1]

لاس وگاس: جمهوری خواهان در چهار کاندیدای زودهنگام ریاست جمهوری روز سه شنبه با هم مخالفت کردند از فشار دموکرات ها در نوادا برای ایجاد ایالت غربی به عنوان اولین مقام قهرمانی.
روسای جمهور GOP ، جف کافمن از آیووا ، استیون استپانک از نیوهمشایر ، مایکل مک دونالد از نوادا و درو مک کیسیک از کارولینای جنوبی در بیانیه ای گفتند که آنها می خواهند برنامه تاریخی را که با گروه آیووا آغاز شده و سپس مقدماتی در نیویورک حفظ کنند.
جمهوری خواهان در بیانیه ای گفتند: “ما به عنوان رهبران حزب جمهوری خواه چهار ایالت می خواهیم روشن کنیم که با هم در دفاع از نامزد ریاست جمهوری هستیم که سالهاست وجود دارد.” اتحادیه ما قوی است و ما برای حفظ این روند تاریخی به کار مشترک ادامه خواهیم داد. ”
این اقدام به عنوان لایحه ای انجام می شود که نوادا را از عضو سوم گروه پارلمانی به مقام اول کشور ، که در دفتر استیو سیسولاک دموکرات قرار دارد ، هدایت می کند.
دموکراتها در نوادا با یک کار لابی پشت صحنه سناتور سابق ایالات متحده هری رید پس از روند نامزدی در سال 2020 ، آنها را از شورای آشفته آیووا ناراضی کردند و دو ایالت اولیه سفیدپوست این حرکت را انجام دادند. نوادا از نظر نژادی بسیار متنوع است.
سیسولاک نگفته است که آیا این لایحه را امضا خواهد کرد یا خیر ، اما او از تلاش ها حمایت می کند. احزاب سیاسی ملی باید با تغییرات تقویم موافقت کنند ، در غیر این صورت احزاب ایالتی ممکن است برای از بین بردن نمایندگان کنگره خود برای معرفی رئیس جمهور ، به خطر بیفتند.[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *