[ad_1]

واشنگتن: دونالد ترامپ با رهبر اقلیت ها در خانه آمریکایی دیدار کرد کوین مک کارتی در فلوریدا روز پنجشنبه در برابر طناب برای حزب جمهوری خواهآینده ، با رهبری کنگره مشتاق ارائه جبهه ای متحد با رئیس جمهور سابق است.
بر اساس قرائت ارائه شده توسط Save America ، کمیته اقدامات سیاسی وابسته به ترامپ ، پیروزی مجلس نمایندگان از دموکرات ها در سال 2022 موضوع اصلی جلسه در باشگاه مارآ لاگو ترامپ در پالم بیچ بود.
در این گزارش آمده است: “محبوبیت رئیس جمهور ترامپ هرگز از امروز بیشتر نبوده و تأیید وی بیش از هر تصویب در هر زمان معنی دارد.”
مک کارتی ، متحدی که ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری ترامپ را تشویق می کرد ، پس از آنکه ترامپ متهم به الهام بخشیدن به طرفداران خود برای حمله به پایتخت آمریكا در اوایل این ماه شد ، از رئیس جمهور كنار رفته فاصله گرفت.
او این را اعلام می کند جو بایدن برنده انتخابات نوامبر است و ترامپ “مسئول حمله (6 ژانویه) علیه کنگره توسط اوباش فوران است.”
اما روز پنجشنبه ، مک کارتی دوباره در فضل ترامپ ظاهر شد ، در حالی که مردان در یک اتاق تزئین شده بسیار زیبا که یادآور یک کاخ اروپایی بود ، به طور گسترده ای پوزخند می زدند.
مک کارتی در بیانیه ای همچنین به دموکرات ها به دلیل “استیضاح رئیس جمهوری که اکنون یک شهروند خصوصی است” حمله کرد ، گفت: “امروز ، رئیس جمهور ترامپ متعهد است که به جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا در سال 2022 کمک کند.”
مک کارتی افزود: “یک جنبش محافظه کار متحد باعث تقویت روابط شهروندان ما و حمایت از آزادی هایی می شود که کشور ما بر آن بنا شده است.”
کاترین کلارک ، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان ، از اینکه مک کارتی پس از حمله “فتنه انگیز” به پایتخت ، به ترامپ روی آورد ، ابراز شوک کرد.
وی گفت ، علی رغم “تهدیدهای فعال خشونت آمیز” ، پاسخ کوین مک کارتی تصویری از تحریک کننده خیانتکار است.
با استیضاح ترامپ برای بار دوم بی سابقه و تغییر سنا در دادگاه وی ، مشخص نبود که ترامپ چه مقدار قدرت سیاسی را از ریاست جمهوری خود دور نگه دارد.
اما اخیراً ، پس از نظرسنجی های انجام شده از طرف جمهوری خواه ، ترامپ ، چندین جمهوری خواه نشان داد كه آنها همچنان در مدار میلیاردر بی ادب باقی می مانند – یا حداقل در ملا public عام از او جدا نمی شوند.
جمهوری خواهان طرفدار ترامپ در سالهای آینده تأثیر بسزایی خواهند داشت.
آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که می توانند در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان تأثیر بگذارند. اما اگر ترامپ برکنار شود و آنها کشتی را ترک کنند ، حزب در تلاش برای به چالش کشیدن دموکرات ها برای کنترل در کنگره به شدت ضعیف خواهد شد.
کارلوس کربلو ، نماینده سابق کنگره جمهوری خواه ، به MSNBC گفت: “شما جناح ترامپ حزبی را دارید که می خواهد کسانی را که با دروغ های رئیس جمهور مخالف بودند پاک کند ، (و) جناح حزبی را دارید که می خواهد حزب را از ترامپ پاکسازی کند.”
“هم اکنون روشن است که جناح ترامپ مسلط است.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *