[ad_1]

نیویورک: دونالد ترامپ پس از استعفا از انجمن صنفی بازیگران اتحاد. اتصال تهدید به اخراج او به دلیل نقش در کاپیتول شورش در ژانویه.
ترامپ روز پنجشنبه در نامه ای به گابریل کارتیه ، رئیس SAG-AFTRA ، گفت که او از اتحادیه ای که از سال 1989 عضو آن بوده است کناره گیری می کند.
ترامپ در نامه ای که صنف بازیگر به اشتراک گذاشت ، نوشت: “من دیگر نمی خواهم با اتحادیه تو در ارتباط باشم.” “به این ترتیب ، این نامه استعفای فوری من از SAG-AFTRA را به شما اطلاع می دهد. تو کاری برای من نکردی
اصناف پاسخ کوتاهی داد ، “متشکرم.”
ماه گذشته ، شورای SAG-AFTRA رأی داد كه دلیل احتمالی ترامپ برای نقض رهنمودهای عضویت خود با نقش خود در محاصره 6 ژانویه پایتخت وجود دارد. اصناف گفت ، ترامپ “یک کار بی پروا از اطلاعات غلط با هدف بی اعتبار کردن و در نهایت تهدید امنیت روزنامه نگاران ، که بسیاری از آنها اعضای SAG-AFTRA هستند” انجام داد.
پرونده ترامپ باید توسط کمیته انضباطی مورد قضاوت قرار می گرفت. رئیس جمهور پیشین در نامه خود گفت علاقه ای به چنین دادرسی ندارد. وی نوشت: “چه کسی اهمیت می دهد؟”
وی ادامه داد: اگرچه با کارهای شما آشنایی ندارم اما از کار در فیلم هایی مانند “تنها در خانه 2” ، “باغ وحش” و “وال استریت: پول هرگز نمی خوابد” بسیار افتخار می کنم. و برنامه های تلویزیونی ، از جمله “شاهزاده تازه نفس بل-ایر” ، “شنبه شب زنده” و البته یکی از موفق ترین نمایش ها در تاریخ تلویزیون ، “شاگرد” – به نام چند! “ترامپ نوشت.
“من همچنین به تجارت تلویزیون کابلی کمک زیادی کردم (که گفته می شود یک سکوی در حال مرگ است ، زمان زیادی برای شرکت در سیاست نداشتم) و هزاران شغل در شبکه هایی مانند MSDNC و Fake News CNN ایجاد کردم ، ترامپ ادامه داد.
روز پنجشنبه ، انجمن بازیگران نمایشگر نامزدهای جوایز سالانه خود را اعلام کرد.
از دست دادن عضویت اصناف باعث رد صلاحیت کسی در شرکت نمی شود. اما اکثر تولیدات عمده به قراردادهای صنفی عمل می کنند و فقط بازیگران اتحادیه را استخدام می کنند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *