[ad_1]

واشنگتن: قانون گذاران برجسته آمریكایی نسبت به افزایش ناگهانی موارد ویروس كرونا در هند ابراز نگرانی جدی كردند و گفتند دیدن “بحران به طور كامل سیستم های بهداشتی این كشور” “دلخراش” است.
براد شرمن ، نماینده مجلس ، رئیس اتحادیه حزب دموکرات هند در مجلس نمایندگان گفت: “آخرین شیوع عفونت های کووید -19 در هند یک بحران انسانی است که نیاز به کمک ما دارد.”
شرمن گفت: “همانطور كه ​​Covid-19 در هند ادامه دارد ، گزینه های اضافی وجود دارد كه می تواند تهدیدی جدی برای آمریكا واكسن شده باشد. ما باید همه تلاش خود را برای سرکوب ویروس در هر کجا و هر کجا ادامه دهیم ، انجام دهیم.”
سویه ای متفاوت از ویروس ، معروف به B.1.617 ، همراه با سایر سویه های سویه از جمله B.1.1.7 ، اولین بار در انگلستان کشف شد و B.1.351 ، اولین بار در آفریقای جنوبی کشف شد. .
یک روز زودتر ، شرمن و سایر همکارانش ، استیو چابو ، رئیس جمهور جمهوری خواه ، روه هانا معاون رئیس جمهور دموکرات و مایکل والتز معاون رئیس جمهور جمهوری خواه ، با ترانگیت سینگ ساندو ، سفیر هند در ایالات متحده ملاقات کردند و روز جمعه نامه ای به رئیس جمهور رئیس جمهور باید باید نوشتند به دنبال کمک بیشتر برای هند.
شرمان گفت: “من از همكارانم در شورای هند تشكر می كنم كه برای کمک به هند در تهیه اکسیژن ، روشهای درمانی و تجهیزات محافظتی شخصی كه به شدت به آنها احتیاج دارد ، كار كردند.
چابو گفت: “دیدن اینکه بحران Covid-19 به طور کامل سیستم های بهداشتی هند را تسخیر می کند ، بسیار دلخراش است.”
وی گفت: “من به عنوان رئیس مجلس مجلس هند و هندی آمریکایی ها و عضو کمیته فرعی آسیا و اقیانوسیه ، از کمکی که دولت در مواقع ضروری به دوستان ما در هند ارسال می کند ، قدردانی می کنم.”
“اما دولت باید کارهای بیشتری انجام دهد ، به همین دلیل من در حال پیوستن به سایر رهبران اعضای مجمع انتخاباتی هند هستم تا برای کمک اضافی فشار بیاورم ، به خصوص در مورد اکسیژن و تجهیزات تولید اکسیژن که خیلی ضروری است. فراتر از این همه گیر وحشتناک ، “چابو گفت.
هانا گفت: “ما در حال مشاهده یک فاجعه در هند هستیم. کسی هر ده دقیقه یک بار در دهلی نو از Covid-19 می میرد. حداقل کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که به دنیا ابزارهایی برای جلوگیری از مرگ بیشتر بدهیم.”
“ما برای سرکوب ویروس به هر کجا که ویروس شود ، باید همه تلاش خود را انجام دهیم. واکسیناسیون هر آمریکایی کافی نیست. ما باید مطمئن شویم که جهان برنده این چیز است. به همین دلیل انجمن هند از رئیس جمهور بایدن می خواهد اکسیژن بیشتری ارسال کند. وی گفت: “” تجهیزات پزشکی برای کمک به هند در تولید واکسن های اضافی.
والتز گفت همکاری ایالات متحده برای مهار موج اخیر Covid-19 در هند برای منافع ملی آمریکا ضروری است.
والتز گفت: “هند بزرگترین دموکراسی در جهان و متحد اصلی با سومین ارتش بزرگ جهان و مرز مشترک با چین است. قدرت هند برای ثبات در آسیا و ایالات متحده مهم است.”
هند در حال مبارزه با موج دوم همه گیری است ، در روزهای گذشته بیش از 300000 مورد ویروس کرونا گزارش شده و بیمارستان ها به دلیل کمبود اکسیژن پزشکی و تخت ها لرزیده اند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *