[ad_1]

لس آنجلس: حداقل 13 نفر در جنوب کشور کشته شدند کالیفرنیا روز سه شنبه ، هنگامی که یک وسیله نقلیه مملو از مسافر در یک “صحنه آشفته” در نزدیکی مرز با مکزیک با یک کامیون بزرگ برخورد کرد ، مقامات گفتند.
این حادثه زمانی رخ داده است ماشین شاسی بلند جودی کروز ، کارمند مرکز پزشکی منطقه ای ال سانترو گفت ، حامل بیش از دوازده نفر – از جمله افراد خردسال – و یک نیمه کامیون پر از شن در نزدیکی ال سنترو ، کالیفرنیا سقوط کرد.
این منطقه ایلاقی برای مهاجران مکزیکی و کارگران مزرعه است که از شمال به مرکز کشاورزی غنی کالیفرنیا می روند. طبق گفته دولت مکزیک ، حداقل 10 نفر از کشته شدگان مکزیکی بودند.
عمر واتسون از گفت: “در تحقیقات خیلی زود است که بگوییم آنها چه کاری انجام داده اند و از کجا آمده اند.” گشت بزرگراه کالیفرنیا بعد از ظهر سه شنبه در طی یک جلسه مطبوعاتی گفت.
او در همان روز به خبرنگاران گفت در مجموع 25 مسافر از جمله یک راننده در حین تصادف با جیپ در حال مسافرت بودند.
وی گفت: “ما 12 نفر درجا فوت کردیم ، یک نفر به بیمارستان مراجعه کرد ، در مجموع 13 نفر فوت کردند.” در میان کشته شدگان راننده 22 ساله جیپ بود.
با این حال ، مرکز پزشکی منطقه ای El Centro گفت 15 نفر جان خود را از دست داده اند و SUV شامل 28 نفر است.
طبق وب سایت این خودروساز ، ظرفیت SUV فورد اکسپدیشن حدوداً هشت نفر است.
تصاویر این برخورد نشان می دهد که این نیمه کامیون به کنار جیپ بورگوندی برخورد کرده است که به نظر می رسد پلاک های کالیفرنیا دارد.
به گفته واتسون ، این حادثه هنگامی رخ داد که SUV وارد یک تقاطع مقابل نیمه کامیون شد ، هرچند مشخص نیست که آیا وسیله نقلیه کوچکتر در تابلوی ایستاده متوقف شده است یا خیر.
واتسون گفت: “برخی از افراد در پیاده رو ، روی زمین ریخته شدند که در نتیجه این جراحات جان خود را از دست دادند.” “افراد دیگر در این خودرو کشته شده اند.”
در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر ، واتسون محل سقوط را “یک صحنه کاملا آشفته” توصیف کرد.
کابین کامیون تقریباً سالم بود ، اما SUV – اگرچه هنوز چهار دست و پا بود – اما آسیب زیادی دید.
واتسون همچنین گفت که “بچه ها در این وسیله نقلیه هستند ، اما ما هنوز همه سنین را نداریم” ، بعدا مشخص کرد که آنها “بچه های کوچکی نیستند”.
کشته شدگان در سنین 20 تا 55 سال بودند ، اما حداقل یکی از مجروحان این حادثه یک خردسال 16 ساله بود.
واتسون گفت ، مجروحان از جمله راننده 69 ساله نیمه کامیون که مصدومیت متوسطی داشت ، به بیمارستان های مختلف منتقل شدند و در آنجا تحت درمان مشکلات “خفیف تا بسیار شدید” قرار گرفتند.
واتسون بدون مشخص کردن ملیت شرکت کنندگان در این حادثه گفت: “ما در حال کار با کنسولگری مکزیک هستیم که دقیقاً چه کسی در این وسیله نقلیه بوده است و اطمینان حاصل کنیم که به نزدیکان نزدیک خود اطلاع می دهیم.”
وی گفت: “بسیاری از افرادی که در این وسیله نقلیه بودند انگلیسی صحبت نمی کردند” ، وی افزود که “ما به مرز نزدیک هستیم ، بنابراین افرادی داریم که هر روز برای کار به این سو و آن سو می آیند.”
دولت مکزیک اواخر روز سه شنبه تأیید کرد که حداقل 10 نفر از کشته شدگان تبعه مکزیک هستند. روبرتو ولاسکو ، مقام وزارت امور خارجه در توئیتر گفت که دولت در حال همکاری با مقامات کالیفرنیا برای کمک به قربانیان سقوط است.
این برخورد اندکی بعد از ساعت 6:00 در جاده ایالتی 115 نزدیک شهر هولتویل ، حدود 16 کیلومتری شمال مکزیک رخ داد.
این حادثه نبود گشت مرزی واتسون گفت:
بر اساس اعلام اتحادیه سان دیگو-تریبیون ، تصادفات با تلفات زیاد در طول آزار و اذیت با مقامات مرزی ایالات متحده امریکا در امتداد مرز کالیفرنیا و مکزیک غیر معمول نیست.
روزنامه می نویسد ، به طور جداگانه ، یک سری از برخوردهای جانسوز با وسایل نقلیه حامل کارگران مزرعه در حال حرکت به منطقه کشاورزی دره مرکزی منجر به تصویب قوانینی شد که ون ها و اتوبوس های 9 کارگر یا بیشتر را باید دارای کمربند ایمنی و تصویب گواهینامه سالانه باشند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *