[ad_1]

پکن: امدادگران در شرق چین روز یکشنبه 11 معدنچی را از صدها متر زیر زمین بیرون کشیدند ، جایی که آنها به مدت دو هفته در بازداشت بودند ، رسانه های دولتی گزارش دادند که مسابقه برای یافتن 10 نفر دیگر تشدید شده است.
تلویزیون دولتی CCTV گزارش داد که معدن کاران در حدود ساعت 11 صبح روز یکشنبه به سطح زمین آمدند و این یک موفقیت بزرگ در این زمینه است عملیات نجات این ملت را اسیر می کند.
دوربین مداربسته گزارش داد که یک معدنچی در “شرایط جسمی بسیار نامناسب” بود و به بیمارستان منتقل شد.
آژانس رسمی دولتی گفت که این 11 معدنچی پس از تمیز کردن شافت فن نجات یافتند. شین هوا گزارش داد ، به نقل از مرکز فرماندهی عملیات.
ده نفر دیگر ناشناخته مانده اند.
متخصصان با شرایط سخت دست و پنجه نرم می کنند زیرا انفجار در معدن هوشان در استان شاندونگ معدنکاران زیر زمین را در میان بالا آمدن آب در 10 ژانویه تعطیل کرد.
این انفجار در شافت فن رخ داده و باعث انسداد شده و به گوندولا آسیب رسانده است.
صبح یکشنبه ، موانع عظیم ناگهانی به پایین شافت افتادند و اجازه دادند عملیات گام بزرگی به جلو برداشته شود ، متخصص نجات دو بینگجیان گفت.
دو به گفت: “پس از سقوط موانع در انتهای شافت ، تیم نجات شروع به بلند کردن معدنچیان و حفاری را متوقف کرد.” گلوبال تایمز.
“در حال حاضر مشخص نیست که امدادگران چه زمانی به بخش مرکزی ششم می رسند ، جایی که معدنچیان مفقود شده در آنجا هستند.”
تصاویر تلویزیونی دولتی روز یکشنبه نشان می دهد که یک آسانسور کوچک با همراهی نیروهای امدادی به سطح زمین بلند شده است. یک مرد نقابدار متعهد بود که به نظر می رسید قادر به ایستادن نیست.
تصاویر بعدی نشان می داد که کارگران اورژانس سایر معدنچیان را که سایه های سیاه دارند برای برداشتن چشمانشان از نور انتخاب می کنند. یکی انگار دستانش را گرفته بود انگار نماز می خواند.
اولین تماس یک هفته پیش با گروهی متشکل از 11 معدنچی بود که در بخشی از معدن حدود 580 متر (1900 فوت) زیر سطح گرفتار شده بودند.
در انفجار اولیه یکی از آنها به شدت مجروح شد و پس از کما فرو رفت.
امدادگران هنگام تلاش برای رسیدن به گروه ، توسط یک معدنچی دیگر زنده پیدا شدند.
تیم های امداد و نجات از طریق چندین شافت نجات حفاری شده در سنگ ، مواد غذایی ، دارویی و سایر تجهیزات این گروه را قطع کردند.
رسانه های دولتی روز جمعه گزارش دادند که سلامتی معدنچیان پس از تحویل منظم غذا به تدریج به “حالت عادی” بازگشت.
آشکارسازهای حیات و محلول های غذایی به سایر نقاط معدن منتقل شده اند تا امیدوار باشند که به مناطقی که هنوز مفقود نشده اند برسند.
در ماه دسامبر 23 کارگر پس از رها شدن در زیرزمین در جنوب غربی شهر جان خود را از دست دادند چونگ کینگ.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *