[ad_1]

در اسپانیا ، یخ زدگی پس از برف شدید در آخر هفته تأثیر منفی بر زندگی در بسیاری از کشورها ، به طور عمده در مادرید دارد.

اطلاعات ارائه شده توسط وزارتخانه های ارجاع و حمل و نقل بیان داشت که اگرچه سمت برف تمام شده بود ، اما هنوز حدود 700 وقفه جاده ای وجود دارد و بیش از 3000 کامیون در کشور هنوز در جاده منتظر هستند.

وزیر فرناندو گراند مارلااسکا در حال ورود گفت: “هنوز چیزی به پایان نرسیده است. روزهای سختی در پیش است تا هوای سرد کشور را ترک کند. یخ زدگی یک خطر بزرگ است.” می گوید که به تأخیر انداختن سفر بین شهرها باعث شده است شهروندان از این راه استفاده کنند.

در باکنت مادرید ، ترمینال T1 در فرودگاه باراخاس به دلیل پاکسازی برف در باند فرودگاه ها به مدت چهار روز مسدود است. مسافران زیادی ، از جمله مسافرانی که به استانبول می روند ، در فرودگاه یا هتل ها منتظر می مانند.

هشدار Kovid-19 با کمک سربازان مستقر خواهد شد

در همین حال ، گزارش شده است که واحدهای مرکز اورژانس نظامی (UME) ، که در برابر برف روبی مقاومت کرده اند ، از شرکت اسپانیایی Pfizer-BioNTech دریافت کرده اند و توزیع 350 هزار دوز Kovid-19 سال که امروز به کشور آورده شده را هماهنگ خواهد کرد.

از سوی دیگر ، از هر 17 دولت 7 کشور اعلام کردند که آموزش حضوری در مدارس تا 13 ژانویه به حالت تعلیق درآمده است ، در حالی که یتیمان محلی در مادرید ، کاستیا-لا منچا و آراگون اعلام کردند که ممکن است تحصیل آنها به تأخیر بیفتد.

در مادرید ، جایی که برف مثر بود ، فقط جاده های اصلی تا حدی از برف پاک و قاچاق شدند. در شهری که جاده های فرعی بسته است ، به جز مترو ، هیچگونه حمل و نقل عمومی فراهم نیست.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *